Prirodne farby na vlasy

Príspevok v téme: Prirodne farby na vlasy
casanta

Kedze som chcela prestat s farbenim vlasov chemickymi farbami, presla som na hennu. Lenze ta mi vlasy velmi nezafarbi, akurat chyta do rysava. S ucinkami heny som ale spokojna a preto by som chcela ostat pri prirodnom sposobe farbenia vlasov.Len ma hnevaju tie odrasty, ktore dost vidno ,henna sa velmi rychlo vymyva a farbiaci ucinok je vidno len niekolko dni. Chcem sa opytat ci mate skusenost s prirodnymi farbami na vlasy ako logona a podobne, ci farby vydrzia dlhsie a ci aj zafarbia vlasy viac ako henna.

Sandruska

ja som bola veľmi milo prekvapená touto farbou na vlasy - www.bior.sk
je prírodná, ale pritom vydrží tak dlho ako klasická a vlasy sa mi pekne leskli

perla

Hennu mi už tiež poradila kamarátka, mala by som si prestať farbiť tou chémiou konečne, už na sebe totiž pozorujem, že mi to riadne ničí vlasy :(

jaskova

ja osobne som hennu neskusala, vidim, ze su na nu rozne ohlasy, mozno by som jej dala sancu, potrebujem uz konecne nieco prirodne, co mi tie vlasy tak neznici.

Ivka88

rada by som znova otvorila tému, určite je aktuálna - viete mi niekto poradiť prírodné farby na vlasy, ktoré dlho vydržia a zároveň dodajú lesk?vyskúšala som už viaceré, ale zatiaľ nič moc výsledok...