Prirodne farby na vlasy

Príspevok v téme: Prirodne farby na vlasy
casanta

Kedze som chcela prestat s farbenim vlasov chemickymi farbami, presla som na hennu. Lenze ta mi vlasy velmi nezafarbi, akurat chyta do rysava. S ucinkami heny som ale spokojna a preto by som chcela ostat pri prirodnom sposobe farbenia vlasov.Len ma hnevaju tie odrasty, ktore dost vidno ,henna sa velmi rychlo vymyva a farbiaci ucinok je vidno len niekolko dni. Chcem sa opytat ci mate skusenost s prirodnymi farbami na vlasy ako logona a podobne, ci farby vydrzia dlhsie a ci aj zafarbia vlasy viac ako henna.

casanta

Viem, hennu kupujem od yvette , docitala som sa ze je kvalitna, tu z dm nekupujem. Chcela som skor vediet ci ma niekto skusenost s prirodnymi kremovymi farbami ako sante, Logona ci s hennou ale v kremovej podobe. Ci dlhsie vydrzia a ako farbia.

lenkaa123456

naozajsna prirodna cista henna vydrzi na vlasoch ovela dlhsie ako ta henna ktoru kupis v obycajnej drogerii.. precitaj si temu tu na fore venovanu henne, je tam veeela prispevkov aj odporucania odkial hennu nakupovat a ako ju pripravit na farbenie. alebo skus pozriet web www.dlouhevlasy.cz tam najdes tiez vela rad