Nie som na facebooku, som out?

Príspevok v téme: Nie som na facebooku, som out?
outsiderka

Nikdy som facebook neuznavala, lebo som mala vlastny nazor na komunikaciu s ludmi.

A zrazu v dnesnej dobe, ked je na facebooku kazdy, lebo je to akasi "spolocenska nevyhnutnost"...sa stretavam s narazkami typu, ze nie som spolocenska..........myslite si, ze som out.......

co si myslite o "umelych priatelstvach" na facebooku

house

Kto nie je na facebooku ten je mudry a obozretny clovek.Internet je dobra vec, ale na zneuzitie velmi vhodna...Chrante si sukromie ...

RNG

facebook=strata privatnosti. A ja si svoju privatnost vazim a nedam zobrat. Tj ziadny facebook pre mna, ci som moderny alebo nie.
Tak isto prakticky nikdy nepouzivam prenosne telefony,vzdy som vedel, ze vydavaju skodlive ziarenia ako elektrotechnik a konecne sa prelomil lad maskovaniea tohoto v tlaci a TV a postupne sa objavuje, nakolko je to skodlive.
Moda a "modne " nazory su casto skodlive a vyvoj sa podoba dakedy tangu, 2 kroky dopredu, a jeden spat.
Az na to, ze za mojho dlheho zivota som zistil ze je to skor 10 krokov dopredu a devat spat.

elsa5.5

aj ja som bola zo začiatku proti FB,ale ked už tam bola celá rodina,nemám tam fotku ani meno žiadne moje info,je to celkom dobrá vec.

anjelik9

ja som tam nechcela ist ani za svet aj keď ma tam šeci volali a nakoniec som tam bo kamaratka že ked chcem vidieť fotky maleho mam sa tam dat bo cez pokec jej to nešlo dávať...ja osobne si tam foto nedavam ani statusy nevypisujem mam tam len ludi ktorych poznam aj ked s nimi nejsom stale v kontakte napr. baby zo strednej pre mna ma fb skôr taky informativny charakter že kuknem čo je nove nove foto detičiek keď je tam niekto s kým chcem hodiť reč tak hodím keď nie idem ďalej ale že by ma to tam nejak bavilo abo som sa v tom vyžívala sa nedá povedať (a tak fajn jak to šeci ospevovali mi to tiež nepríde :P) takže si on neprišla :)

Liu

ja na fcbooku som, ale uz ked som sa registrovala, mi to nevonalo,, len tam uz kazdy bol, prehovorili ma tak som sa teda registrovala...zavislost ma nepremohla ani nepremoze :))) neznasam ked tam kazdy vkuse vypisuje dokonca aj kedy bol na toalete kedy sa ozral atd... a co sa tyka fcbookovych priatelov.. KONEC.... podaktory maju cez 300 priatelov, avsak 80tich poznaju osobne, z toho 30tich neznasaju a len 10tich skutocne povazuju za priatelov :DDD HRUOZA!! ja mam cely fcbook na haku, idem tam len obcas. a nie neodsudzujem tych ktori tam nie su :) skor naopak, obdivujem ze tomu nepodlahli, asi tolko :)

Jolinar7

Ahojte, no ja takisto nie som na facebooku. Skoro vsetci priatelia mi stale hovoria ze sa tam mam prihlasit a ked spoznam nahodou niekoho noveho hned sa pyta ci som na FB. Ked poviem nie tak sa zatvari ako keby som bola zombie ale ja sa len pousmejem a poviem ze co nie som na FB tak nezijem nie ?? :D si z toho robim srandu, nechapem ako tam ludia mozu travit tolko casu, ja sa zabavim s ludmi skor osobne a nie cez pocitac..Ved moja sestra tam travila kazdy den 2 hodiny len kvoli tomu ze sa tam starala o rybicky ci co :D:D a aj ked sa na FB objavia info napriklad o skole alebo o nejakom stretku tak mi vzdy ludia volaju ci uz o tom viem. keby som na facebooku bola, nikto sa ani len neuraci mi zavolat, teraz je o mna zaujem :D. proste nemam pocit zeby bol moj zivot menejcenny a ako vidite ZIJEM AJ BEZ FB :D:D:D A by ste sa cudovali kolko som uz stretla ktory tam nie su. Takze si skor myslim ze my podla nic nezijuci sme elita a nie oni :D:D:D :)

adidas999

Moja byvala priatelka je zavisla od Facebooku ,nechava si radit svojimi kamoskami,ktore nikdy nevidela a riesila tam nase sukromne veci.Facebook je zavislost .

Tyshka

a zabudla som som VELMI VELMI RADA ZE SOM SA ZTOHO DOSTALA! ZE MOJ CHALAN MI POMOHOL TO VYSVETLIT! TAKZE DAKUJEM JEMU ZE HO MAM! ZE MA ZOBRAL VON A NENECHAL MA VYSEDAVAT PRED FACEBOOKOM KDE UZ SOMS KORO NIC NEROBILA JATAK SOM MALA POTREBU TAM SEDIET TERAZ UZ VOBEC NEMAM RADIM TYM KTORY SU NATOM AZVISLI NECH SKUSIA IST VON NA VZDUCH A STYMI LUDMI SI POKECAT A ZABAVIT SA BUDE OVELA LEPSIE SPOZNAS ICH TAK CI SU VOBEC TAKY AKO TAM!:)

Tyshka

uprimne no budem uprimna nazacatku ked vislo facebook som bola zavisla ano zavisla ked som nemohla byt tam jeden den som bola schopna aj odist zdomu byt u nekoho len abych mohla ist na facebook.potom ked som sa zamilovala mam chalana uz rok on to moc nemusi no tak som to zrusila uplne 2mesiace som tam nebola ano nazaciatku som myslela ze umrem.pritom ajsom komunakitivna bola vzdy jak som tam zacal abyt prestala vsetko som riesila cez facebook dooci som nedokazala nemalasom potrebu a predtym vzdy som kommunikovala do oci no kedze som dva mesiace nebola soms a tam vratila s dovodu ze mam zdravotne problemy musim si vypitat vela uloh doskoly ekdze vsetci su tam inde ich poprosit neviem,a mozem vam povedat ze uz tam chodim velmi malo!nepisem si tak ako predtym kommunikoujem ako predtym jeto aj dobre ale udaje aj meno som dala co vlastne neexistuje teda nejsom ja vymislene prezyvky atd.fotku tam mam ale nedala som hore ani moc fotky taktiez mam tam len kamaratov ktorych poznam osobne!
ucila som sa ztoho mozem vam povedat ze ano facebook je nanic akurat bere ludom rozum a komunakotivnost!