Menstruacia

Príspevok v téme: Menstruacia
anett31111

Ahojte chcela by som sa spytat na vas nazor mala som menstruaciu a pouzivala som tampony ako vzdy nikdy mi nic nebolo a teraz mi tak trochu napuchly pysky a mam ich take cervene ako keby zapalene a stipe ma to aj obcas neviem ci to mohol sposobit ten tampon ze to je podrazdenie alebo co by to mohlo byt....prosim o radu ak mate niekto s tym skusenosti dakujem.

mataBB

jezis ty necakas dieta..uz to chapes?nemas ako...otehotniet nie je take lahke ako si myslis..uz to pochop a nerob zo seba blbu

snezka

proste v piatok idem na gynekologiu a bojim sa že mi povie že čakam babo aj ked neviem akym zazrakom :(
a že maminku porazi :(

mataBB

maternica je v hlbke asi tak 10 cm a este tam je krcok maternice, ktory ma taky maly otvor, ze keby ti tam priatel (ak by tam vobec dociahol) vsunul len spicku prsta, tak by ta to bolelo ako neviem co

snezka

ked proste prislo ku ejakulacii a mohol to mať na ruke a potom mi vosiel do gatiek čo je malo pravdepodobne že to mal na rukach lebo si ich tam nedaval:( a že či z toho može niečo byť ? alebo cez oblecenie to može prejsť ked mu pusti ejakulacii a je obleceny a aj ja a proste len tak lezime može sa niečo stat ? ja viem je to privitivne tieto otazky ale pls pomožmi :(

Inner

snezka, ked si nemala sex, ako si potom mohla otehotniet? tehotna nie si. Kramy ti mozu meskat kvoli hocicomu, mozno z toho, ze sa bojis. Sprav si tehotensky test, ak sa tak bojis ;-)