Louis Vuitton - Dubaj

tpch

Ony si za to mozu, ja sa mozem smiat na kom a na com chcem. Toto je zatial slobodna krajina a ak mi tieto cubky pripadaju smiesne, tak sa na nich budem smiat. Ubohost je casto smiesna, tak preco sa nepobavit? Nikdy sa nesmejem na ludoch, ktori nie su dokonali-nikdy by som nevysmiala "plochu" zenu, zenu s krivymi nohami, so skaredym nosom, so skaredou pletou a podobne...ale smejem sa na tych, ktori robia zo seba nieco ine, nieco "lepsie" a este sa tvaria, ze su "naozaj prave" :-DDD

sydney

reci typu je jedno ako kazdy chodi obleceny,hoci aj ako spominane slecny, maju asi rovnaky ucinok,ako ked sereda zapoti ze na vonkajsej krase nezalezi (a pre mna za mna ma za toto aj zozerte),ale aj dement pochopi,o co takej umelej fake slecinke ide

alle

tpch, urcite nespadam pod tvoj opis, ale smiat sa inym ludom za vyzor? Ved kazdy sme samostatna jednotka, tak nech si oblecie co len chce, ved je to ubohe sa smiat ludom za oblecenie, uces,ci umele prsia. Mne sa to zda take hlupe, ved ked sa tie zeny v tom citia dobre, popripade sa to paci ich partnerom. Ktovie ako chodis oblecena a upravena ty:)

tpch

heh, staci sa prejst po Auparku a smejem sa, az sa za brucho chytam-tvrde kozy v push-upke, na nich obtiahnute tricko s obrovskym lesklym napisom evidentne pochadzajuce z tureckeho trhoviska a k tomu vyzehlene vlasy a koza znicena solarkom :-DDDD
Ako prostitutky

tpch

Vuittonky su otrasne skarede kabelky. Alebo vselijake tie falosne opasky Gucci a Dolce&Gabbana a tricka s velkymi napismi na silikonovych prsiach su na smiech :-D

ha

mam pravu vuitonku, chanelku, versace a neviem co este a vozim sa MHD! bojim sa soferovat, tak sa obcas odveziem elektrickou, coze je na tom, to uz je ake zmyslanie, ze ak ma niekto kabelku nad 1000eur, ze nevstupi na podu mhd...

sydney

prava LV stoji par tisic,tam si treba pozriet kody,mala by mat dva. plus, na logo LV som uz alergicka,ked to vidim vsetkym tym sliepkam,co sa musia predvadzat fejkami