Antikoncepcia

jankaaaaaaa

v dnesnej dobe sa u zdravych zenach nezvyknu robit testy pred predpisom na hak. ak mavas bolesti hlavy, bude pre teba vhodna ultranizkodavkova hak. skus napisat presne info o sebe na www.antikoncepcia.com , tam ti skuseny lekar urcite poradi. napis tam vysku, vahu, choroby u teba aj v rodine, co ocakavas od hak comu by si sa chcela vyvarovat atd :)

patulik11

Mám totiž dosť časté bolesti hlavy a počula som,že na to nemajú dobrý vplyv..U nás je skôr taký problém,že gynekológ v našom meste sa do robenie testov moc nehrnie a tabletky predpíše automaticky len po dohovore.

Inner

Polozila si prlis vseobecnu otazku, tem o antikoncepcii je tu vela. Niektore zeny nedaju na antikoncepciu dopustit, ine maju vyslovene zle skusenosti. Ja ju teraz budem musiet zacat uzivat kvoli mnozstvu cyst v bruchu, cize nie som velmi nadsena. No zavisi od ucelu. Niektorym babam to pomaha pri vysokej produkcii androgenov, na plet ci zvacsenom ovariu,... ine to beru len ako ochranu proti otehotneniu. Ak uz sa pre to rozhodnes, tak nech ti gynekolog spravi hepatalne testy, test na zrazanlivost krvi a hodnoty cholesterolu, nech ti zmera tlak, nezabudni mu povedat o vsetkych vaznejsich zdravotnych problemoch u teba i v rodine. A ked ti bude chciet predpisat napodobeninu, pytaj si radsej original :-)