BIO-C.L.A. / 1000 Booster

bedna

AJOJTE chcem sa poradit este kojim no uz iba vecer chcela by som schudnut no neviem ci mozem uzivat tabletky na chudnutie

28princezna

a aby som este nezabudla , ak si pozorne precitate pribalovy letacik na akom principe to funguje budete vediet, tu latku co obsahuje bio cla , produkuje aj telo len v malom mnozstve a bio nam dopomaha k tomu aby sa vyrovnala hladina tuku a svalov to znamena aby ste nemali viac tuku ako svalov , samozrejme treba dlhsi cas uzivat , a pravdaze kazdy je iny , na kazdeho to vplyva inak :))

28princezna

zdravim vsetkych ... moja skusenost z bio cla 1000: pocas tehotenstva som pribrala 20 kg, a po ukonceni kojenia som zacala uzivat bio cla a mozem povedat ze vsetych 20kg islo dole, neostalo na mne ani gram a aj ked presli 4 roky nic sa nevratilo spat, staci davat pozor na stravu, menej tuku , cukru , a k tomu som absolvovala kazdonenne prechazdky s dcerou v kociku a slo to dole .. a ano bio cla sa moze uzivat od 3 rokov :))

bzzz

podla mna nie, ale pre istotu sa spytaj v lekarni...no uz som sa objednala k lekarovi, a dostala som termin na januar tak ividim ze co mi poradi

ajjachcemb

bzzz....ale potom bude problem inde....ved za rok aj bez tych tabletiek musis...nemyslis?? ved je toho dost co robis...navstiv lekara... ale ja sa asi na to dam...ale nevadi ze mam ,,len,, 17??? dakujem

bzzz

ano uz skoro rok pravidelne chodim 4 x do tyzdna cvicit, zdravo sa stravujem a hlavne malo jem, sladke obmedzujem , vybrala som cely balik a nic vobeeec nic a je mi uz z toho uplne do placu :(

ajjachcemb

bzzz...ja sa chcem opytat lebo dost tomu nechapem...ty si brala tie tabletky...zmenila si stravu a cvicila popri tom a vobec nic???!!! mne sa to nezda....ved nejake vysledky musia byt ci nie???

bzzz

ahojte, ja som uzila cely balik 80ks , cvicila som popritom pravidelne 4x do tyzdna a zdravo stravovala a mne to vooobec nic nepomohlo, takze neviem asi u kazdeho to inak ucinkuje u niekoho zabera u niekoho nie...

ajjachcemb

ahojte....tak ja by som sa tiez chcela na to dat....no mam otazku ktora tu este nepadla...zaujima ma ze od kolkych rokov to smiem uzivat.....ja mam 17...co myslite??? mozem...ked som citala tie pozitivne reakcie tak som tomu nadsena....idu vianoce tak preco neskusit ako darcek pre seba??? :DDD ....a inak k tej cene...stoji to sice az 800-850 sk ale ked si to vezmete je to ,,len,, 20sk na den...takze nebudeme si kupovat denne sladke a mame to vyrovnane...no nie??? tak prosim vas len tu jednu otazku ohladom veku....dakujeeeeem :))))

terkaa

karla1 ja som taka ista. ked som si kupilaXLtoS a dozvedela som ze neni to nic moc bola som nastvana ze zbytocne vyhodene peniaze, ale kazdy sme iny a podla mna pomoct pomozu, len kus pohybu treba mat...za skusku nic nedas a ak nepomozu tak nekupim viac ani tabletku, ale tabletkami a pohybom si urychlim schudnut leto sa blizi a tak aspon si poviem ze skusala som schudnut a robila som vse preto ci pomoze abo nie...;-)