Bieliace pásiky Crest

evikuuuuu

Mate niekto skusenosti s crest 3D whitestrips 2 hour express chcela by som to skusit ale bojim sa ci mi to neposkodi sklovinu a ci nebudem mat citlive zubky pouzili ste niekto tento druh bielenia kedze je to za 2 hodiny asi tam musi byt dost silna koncentracia peroxidu....poradte mi ....

Dus

Bieliaca pasta Advanced Vivid vybieli zuby , ale ak ma niekto zuby uz pomerne biele, nemoze samozrejme cakat nejake velke zazraky. Na bielenie zuby su urcene predovsetkym pasiky, tie zabezpecia profesionalne vybielenie zubov. Pastu je vhodne pouzivat aj dlhodobo a najma na predlzenie efektu z bielenia zubov po pasikoch, efekt sa moze bez problemov pouzivanim pasty predlzit z 10 mesiacov na viac ako rok a pol.

Pasiky EXPRESS su inovaciou od Crest. Ine su v tom, ze netreba pouzivat pasiky pocas ziadnej doby (ako napr u advanced vivid pocas 14 dni, alebo professional pocas 20 dni), ale staci si dat na urceny cas pasiky raz na zuby a uz po zlozeni pasikov zo zubov mate zuby vybielene. Cize je to podobne ako bielenie u zubara. Dalsi pasik sa pouzije az o 3 mesiace. V baleni su pasiky na 4 taketo pouzitia, cize dokopy 3x4=> 12 mesiacov mas biele zuby.

Tusan

A este TO: Sammo

Kupis ich urcite aj v eshopoch vo Viedni, ale mozes ma kontaktovat mailom, ktory mam na stranke a poslem ti ich do Viedne ak chces. Predavam ich po celom svete, takze nie je problem. ;)

dana678

Ahoj Dusss, chcela by som sa ta opytat, kt. pasiky by si mi odporucil, ked chcem mat naozaj snehobiele zubky. Moje prirodzene nie su az take katastrofalne, ale maju zltkasty nadych a toho by som sa chcela zbavit. Mozes mi prosim povedat orientacne aj cenu a priblizne aku dlhu dobu zvykne taky proces bielenia trvat?
dakujem

Ssamo181

Ja by som sa rad spytal, ci tie pasiky sa daju zohnat iba cez internet, alebo aj niekde v lekarni (napr v lekarni v auparku, ci eurovei, či v inom kamennom obchode).