Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Bieliace pásiky Crest

Kikamika

Ja ich pouzivam len 3 den a uz vidim vysledky. Neverila - uverila. Funguje to bajecne. Este napisem ked to dokoncim.
kika

kellyve22

ja pouzivam crest proff.effect a mozem povedat ze som ozaj milo prekvapena po 5dnoch mam zuby ovela belsie a zda sa mi ze to biely tak trosku aj plombu co mam na prednom polke zubu :)) takze odporucam :))

tindzi

Ja som použila pred rokom Crest 3D White Professional Effects. Balenie bolo na 20 dní a bola som veľmi milo prekvapená. Už po pár dňoch som videla zmenu a nielen ja, ale aj moji známi si to všimli. Je síce pravda, že odvtedy som sa začala viac sústrediť aj na čistenie zubov a čistila som si ich častejšie a precíznejšie. K baleniu som zdarma dostala aj pastu Advanced Vivid, ale neviem posúdiť či mala nejaký účinok. Ja používam bieliace pasty Signal, pretože majú sviežu chuť a podľa mňa aj dobre účinkujú. Myslím, že účinok bielenia s pásikmi Crest by mal pretrvať 10 mesiacov, ale ja mám zuby stále biele aj po roku (a pritom som fajčiar a pijem čierny čaj).Ale aj tak plánujem kúru opakovať.

Tusan

Tak odkaz to odstranilo, nevadi. Najdete to cez google: "bieliace-pasiky.sk casto kladene otazky". Tam su odpovede na rozne taketo aj podobne otazky.

Tusan

Tobias, zuby by sa tesne pred pouzitim pasikov nemali umyvat, aby sa znizilo riziko moznej sprievodnej reakcie = zvysenej citlivosti zubov pocas bielenia zubov. Umytim zubov si totiz ciastocne kefkou "rozdrazdite" dasna a zuby. Aj ked len minimalne, ale riziko zvysenej citlivosti sa tym mierne zvysi. Ak by sa aj zvysena citlivist vyskytla, ide len o neškodnu sprievodnu a docasnu reakciu.

Odpovede na taketo a podobne otazky najdete v sekcii "Casto kladene otazky" tu: -odkaz odstránený-

Tobias878787

Pasiky som dostal vcera ako darcek a idem ich pouzit akurat si niesom isty preco si nemozem hodinu pred pouzitim umyvat zuby. Vie mi to niekto vysvetlit? Inak zatial som o nich pocul len dobre recenzie od znamych dak dufam, ze neklamali. Biele zuby fakt potrebujem tak nech sa to nejako podari. Dik ak niekto vie odpoved na moju otazky a drzte mi palce.
tobi

Blanka_mala

... a este dodam jednu vec. Ak sa tu niekto najde kto by chcel kupit pastu Advanced, dostala som ju ako darcek ale ja pouzivam inu znacku uz roky a tak ju asi nevyuzijem. Cena 5 eur, najlepsie z okolia Prievidze. Piste na blanka_mala@hotmail.com :)

Blanka_mala

Dobry den. Ja pasiky pouzivam uz vyse 7 rokov a nemam na nich jedno zle slovo. Prvykrat som si ich kupila v USA, vtedy sa volali este Pro Effects. Je pravda, ze pocas pouzivania som mala niekedy viacej citlivejsie zuby ale potom to prestalo. Teraz ich idem dat na zubky uz 4x a velmi sa tesim lebo uz som ich nemala viac nez 2 roky a je to vidiet. Daju sa kupit aj u nas na slovensku, staci googlit ako inak :) a cenovo je to urcite vyhodnejsie nez objednavat v usa, cakat na dovoz, ist na colnicu a platit clo a dph. Niezeby som bola leniva ci co ale tak ked si spocitam tie naklady na tu cestu na colnicu a vsetko okolo toho tak mile damy a pani, neviem ako to pocitate ale mne stale vychadza len usetrenie nejakych 2 - 3 eur tak to dakujem pekne.

Tusan

Ceny pásikov u nás a ceny v USA, napríklad v obchodnom dome WalMart, sú približne rovnaké, čo je podľa mňa obdivuhodné. Navyše ti prídu hneď na druhý deň, nemusíš čakať 2 alebo 3 týždne, nemusíš sa trepať na colný úrad preclievať ich hodinu a platiť naviac ešte ďalších 20 % DPH a clo, nemusíš platiť drahé poštovné, máš istotu originality produktu... Poštovné z USA na Slovensko stojí minimálne 25-35 dolárov a navyše len málokedy sa ti podarí ich sem vôbec doručiť, keďže Američania neradi posielajú do Európy, boja sa či ti to sem vôbec príde. Mám s tým osobné skúsenosti, takže viem o čom hovorím. Odosielajú teda tovar väčšinou len vrámci USA medzi ich štátmi, ale nie cez more. To je ako keď slovenské e-shopy neodosielajú do Rumunska alebo kde...

joeblack

Osobne aj s priatelkou sme ich pouzivali, zuby vybielia vynikajuco, rozdiel je hooodne viditelny, no je to riesenie tak max na rok, zavisi kto ako pije kavu, vino, fajci a pod...pouzil som ich dvakrat, po zhruba dvoch rokoch, druhykrat som mal tie najsilnejsie 3D white proffesional, obidvakrat som mal prve dni precitlivele zuby, no po par dnoch sa tato precitlivelost stratila...odporucam urcite, ale neprehanat, pouzivat min. s odstupom pol roka, rok...ceny na slovensku su neuveritelne prehnane, odporucam ebay, pokial kupujete len jedno, dve balenia ziadne clo nebudete platit, dokonca som nasiel predajcu, ktory mi poslal pasiky bez skatule (samotne blistre, zabalene, s datumom spotreby) v obalke, takze postovne z USA na slovensko tusim ani 5 eur...celkovo aj s postovnym ma stali do 25 eur...druhykrat som uz objednaval krabicu, kde bolo 9 krabic, k tomu gratis 9 ustnych vod od toho isteho vyrobcu a k tomu 9 zubnych past samozrejme od toho isteho vyrobcu...clo som platil 30 eur, celkovo po rozratani na balenie 28 eur (samozrejme ta cena je aj s ustnou vodou a pastou)...takze rozhodne z USA...dodanie do tyzdna...tot moja skusenost...