Mala som anorexiu..

Príspevok v téme: Mala som anorexiu..
hanka1234567

Ahojte baby...takze moj pribeh..mala som asi anorexiu ale dokazala som sa spamatat :) ale stratila som menzes a uz ho nemam skoro rok :(( nevie mi niekto pomoct??..takzze pri vyske 167 som schudla na 47 kg a bola som fakt chuda!..teraz mam okolo 53..a som spokojna...pred tyzdnom a pol som bola u psychologicky kde som mala zevraj 49,5 kg..za tu dobu som pribrala na 53!! viete co som vsetko musela pozrat..ale kazdy mi hovoril si chuda priber atd..tak som sa snazila ale teraz si chcem vahu udrzat uz nemam podvyzivu takze dufam ze aj menzes casom pride myslite ze hej??..ale mam strach ze nebudem vedet prestat jest...ja teraz som este chora mam teplotu a cely cas co som doma jem! a nezdravo :(( takze baby odzajtra sa vsetky tesime zo zivota travime vela casu s ludmi ktorych mame radi a uzivajme si kazdu chvilu bo nevieme keddy je ta posledna...a papame zdravo aby sme boli zdrave sportujeme ale s mierov ..ale zasa nehovorim ze nikdy si nedajte ziadnu dobrotu to nie..optimalne je stravovat sa zo vsetkeho mierov :)) aj ja som to tieto dni dost prehnala ale sme ludia robime chyby a robia ich vsetci :)) takze odzajtra sem kludne piste co ste spapali ako sa citite a ziadne prejedanie ani malo jest proste nieco medzi aby sme sa mali dobre a usmievali na zivot baby zvladneme to..naco budeme chude ked budeme chore?? kto suhlasi? :))

hanka1234567

ziadne vycitky!!..pol cokolady?..ved to si dopraje kazdy nemaj strach...ja som mala take zrave chutky ze som zjedla 2 naraz + susene ovocie v cokolade :) a tu som :)..a nelutujem :) ake to bolo dobreeee :D

marushik

To som strasne rada moja! :-)

Ja mam trosicku vycitky prave, lebo som zjedla pol cokolady, ale nevadi, necham ju v sebe pekne krasne, ved co..o tom nie je zivot..

hanka1234567

ahojky marushik :)) vies co ja uz uplne v pohodicke nastastie :)..teraz sa snazim papat 5 krat denne a fnguje to..nepocitujem ziadne prehnane chute a vobec niesom hladna...a tiez mi pomohlo co si povedala ze sa s nicim nemam stotoznovat..:)..tak hadam mi to vydrzi :)..a som rada ze aj ty lepsie..:)..neboj sa aj ty to zvladnes..:)

marushik

Dik Hani, si zlata :)

Ako sa Ti dari? Mne celkom fajn, aj ked sem-tam
zvraciam, no uz to zdaleka nie je na denno-dennom poriadku a 3x...
Moja, hlavne nemysli na to ze chces schudnut. Proste skus uplne na to zabudnut, dat tu myslienku prec a ono to pojde aj samo. Hlavne je to ako je to v nasej hlave, musime pozitivne mysliet a po case naozaj sa zacnes mat rada a budes sa vidiet realne, teda chudo a pekne, aj keby si mala 70 kil ;). Teda pokial sa nemas, lebo ja sa nemam, ved vies, ked si citala moje prispevky...ale snazim sa, snaziiim sa!
No a neber jedlo ako nieco zakazane. Proste ho k zivotu potrebujeme, niekedy zjeme viac, niekedy az moc, ale to robi kazdy realny clovek :) A s bulimiou nezacinaj ani keby si mala ozaj tych 70 kil. VAZNE.
A ked mas pocit ze sa nevies ovladat tak si povedz ze sa vies. Mne sa zacalo darit ked som si povedala ze heeej, maria, ved ty nie si bulimicka (samozrejme ze som bola a este som) ale sa s tym nestotoznujem. A teda ked si povies ze mas pevnu volu, tak ju budes mat. Nie zo dna na den, ale skus sa vzit s tou myslienkou :) MAM PEVNU VOLU A VIEM SA NAJEST BEZ PREZRATIA. Viem, asi to znie lahko, bosoracky a naivne, ale skus to, vsetko je v hlave, vazne ;)

Drzim prsty!

Simonella

jezis dievcta netsraste.. cim sa prejavuje anorexia ?? je mozne ze ju mam , pri vyske 163 cm a vahe 47-48 kg ? .. ako ja aj chcem pribrat velmi, len mi to nejde :/ ..bola by som stastna keby som mala o 5 kg viac, len nejdu mi nabrat :/

hanka1234567

marushik...boze chuda moje :(( prave som si citala tvoje prispevky co si sem pisala...musi to byt strasne no sice ja som to nikdy nezazila ale verim ze sa z toho dostaness!! dostanes len si musis verit :)...kebyze mas nejaky problem alebo ta nieco trapi kludne napis aj mne..ja viem ze sa nepozname ale kludne sa mozes aj mne vyrozpravat :)

hanka1234567

ale ja by som si aj rada dala sem tam kolacik..ale viem ze by to neskoncilo jednym ale minimalne pol plechom ja sa proste pri sladkom neviem ovladat...zato si davam take predsavzatia bo nechcem mat zasa tolko kill....

hanka1234567

marushik ty mas uplnu pravdu presne to robim!!..ze dala som si kolac tak si poviem ze uz odzajtra si nikdy nedam..boze ja presne to iste robim ..takze nie!! zo vsetkeho s rozumom to je odzajtra moj ciel..boze baby dakujem za rady bo ja sa vazne o tom potrebujem s niekym rozpravat ale nikto taky tu neni co by ma pochopil...

hanka1234567

:))..a ja mam 16..ale ked som mala anorexiu mala som 15..ale myslim ze nasledky budu uz dozivotne..boze ja neviem bud jem normalne alebo strasne vela a teraz mam normalne stres ze este bulimia sa mi z toho spravi...bo tieto dni fakt zrave ze ja mam tak roztiahnuty zaludok ze dam si normalnuu porciu a niesom najedena..myslite ze ked budem stale uz jest 5 krat do dna v malych porciach ze sa to spravy? ze sa zase troska stiahne?..jaaj..

marushik

...a aby som nezabudla, dik ze nam tak fandis ;) ale poruchy prijmu potravy su boj na dlhu trat a vlastne musime si stale davat pozor na to, aby sme do toho nevpadli znovu...je to celkom velke hnusne svinstvo :) Ale bojujeme, ide to celkom. Teda, mne az tak este nie, zato Zuzka je veeelmi silna...Sorry Zuzi ze takto aj za Teba sa tu vypisujem :D

A Hani,kolko mas rokov?