Loreal Casting Creme Gloss, medový jantár

katy1976

Dievcata som dlhorocna /10/ blondina, melirova iba. Vlasy mam strasne, zle sa citim, som pomurna, o nicom. Je mi rano zle ked pozeram do zrkadla. Rozhodla som sa pre zmenu farby, nieco ako oriesok, karamel. Dlho som hladala. Jedno viem, chcem sampon a ked som hladala, nasla som casting. I ked moj muz, koli ktoremu som to tak dlho tahala, mi povedal, ak zmenim farbu, tak sa odstahuje. Mile moje, rok ho prehovaram a v podstate masirujem nech si zvyka na skutocnost, ze raz ta zmena pride. A skutocne som presvedcena, ze aj mne aj mojim vlasom to prospeje.

danielaaa

ja som mala ladovu duhovu a chytilo mi to tak do svetlo, hneda s odleskami do cervena a na obrazky je ta farbabrutalna neviem ci vsetky tak chytaju ale ja mam zlu skusenost:(

Laura22

Ja som tusim kupovala za 5,20 € ale nepametam si uz...vies ako ked ides do drogerie,vacsinou nekupis len jednu vec:)

katy1976

ok Laura, dakujem. Isto staci aj v pondelok. Inak mam overenu info, ma byt nejaka celoplosna akcia prave na casting, cena akiova by mala byt okolo 4 EUR

katy1976

Laura22 : prosim ta, mozes mi kuknut aj odtiene cislo 730,734, 623:) ci ich mate v Blave. ak mozes. Ci len my tu v Ziline sme zaostalí:)

Laura22

Ahojte,ani moj odtien z tejto rady este nemali,tak som si kupila mierne bledsi a som maximalne spokojna.Lepsiu farbu som si nemohla priat,mam z nej krasne vlasy,leskle.Tiez cakam na svoj odtien,tmavo hnedy(neviem,aky ma nazov v tejto rade).Asi k nam na SVK este nedorazili:-)

katy1976

Ja som sa dozvedela, ze v predaji vacsinu noviniek uvidime cca po 2 mesiacoch.:( tiez ma tento odtien zaujal a hladala som. Marne. Este zaujmavo vyzeraju 730 miel dore a 623 cafe latte:) ani to vsak nenasla som. V pondelok maju dostat niektore nove odtiene, som zvedava, ci pribudne niektory z mojich \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"favoritov\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\":) Dam vediet.