Vitamin A na akne

Príspevok v téme: Vitamin A na akne
lucka963

ahojte , trpim akne uz dost dlho , uz to nieje take zle ale stale mam problem , obmedzila som aj stravu, a jem rozne doplnky vyzivy a vselijake vecicky ktore sa mi tu nechce vypisovat.chodim asi rok ku koznej ktora mi kedysi chcela dat aknenormin ked som to mala dost zle ale vtedy som nechcela a teraz vidim ze mi nic nezabera tak by som to aj brala ale teraz mi to uz nepredpise lebo uz to nema take zle....ale niekde som citala ze aknenormin resp. roacuutane suv lastne vysoke davky vitaminu A , urcite su tam aj nejake ine veci ja sa nevyznam ale tak ma napadlo ci by som nemohla dosiahnut podobny efekt ak si kupim v lekrani vitamin A a budem denne uzivat vyssie davky? teraz uzivam jednu tabletu (taka cervena gulicka) raz za dva dni ,tak mi to kazala v lekarni, ale rozmyslam nad taky experimentom jest rano a vecer po dve tie gulicky , myslite ze by to mohlo zabrat alebo je tu nejake riziko??

Jozefe

mne zabral na akné vitamín B5 vo vyššej dávke.nemám jediný upchatý por.ostali mi dve 100 ks balenia americkéj značky jarrow formulas kde jedna kapsula obsahuje 500 mg vitamínu B5.balenia sú do 02/2018 neotvorené.jedno stojí 7 dolárov ale bolo tam aj nejaké poštovné a tak.a teda tak 0903446417

veve11111111

Vďaka tomuto článku som to skúsila. Kúpila som si 60 tabletový vitamín A (bolo spolu s vitaminom D) Využívala som ho a akné sa mi zlepšilo o takých dobrých 40% a aj keď si ich rozrýpem tak sa mi rýchlejšie zahoja.
taká mala rada na suchu pleť mi pomohol riboflavin.

5qo

no chemiou sa nedaju lebo masticky povrchovo cez symptomy len to nevyriesia a vnutorne lieky to potlacia ale pecen zatazia este viac a tym padom ked to clovek prestane brat ma to este horsie a donekonecna to brat nemoze leob uz len chvilkovo ked to bere tak to skodi,