Vitamin A na akne

Príspevok v téme: Vitamin A na akne
lucka963

ahojte , trpim akne uz dost dlho , uz to nieje take zle ale stale mam problem , obmedzila som aj stravu, a jem rozne doplnky vyzivy a vselijake vecicky ktore sa mi tu nechce vypisovat.chodim asi rok ku koznej ktora mi kedysi chcela dat aknenormin ked som to mala dost zle ale vtedy som nechcela a teraz vidim ze mi nic nezabera tak by som to aj brala ale teraz mi to uz nepredpise lebo uz to nema take zle....ale niekde som citala ze aknenormin resp. roacuutane suv lastne vysoke davky vitaminu A , urcite su tam aj nejake ine veci ja sa nevyznam ale tak ma napadlo ci by som nemohla dosiahnut podobny efekt ak si kupim v lekrani vitamin A a budem denne uzivat vyssie davky? teraz uzivam jednu tabletu (taka cervena gulicka) raz za dva dni ,tak mi to kazala v lekarni, ale rozmyslam nad taky experimentom jest rano a vecer po dve tie gulicky , myslite ze by to mohlo zabrat alebo je tu nejake riziko??

ayurveda

určite sa dá akné odstranovat aj chemiou,ale ja osobne odporučam prírodu.ak chcete,mozete ma kontaktovat aurveda.sk zavinac gmail.com .Mam čisto prírodné prípravky zo sri lanky,pomáhajú,žiadna chémia,výťažky z rastlín a drevín.Efekt je rýchly.

5qo

no treba objednat cez internet cez iherb.com oreganovy olej od firmy now(3kap dene po jedle) a gse nutribiotic kvapky(pit cely den 70kvap do pollitra vody)
a vecer 3h po poslednej davke probiotika pred spanim tie probiotika si musis vyskusat tak ze ich vysypes do mlieka ci sa zrazi staci trocha mlieka slovenske su povacsine k nicomu tie mozes hodit d o kosa co so m ja skusal,ja so mmal dobre zo swansonvitamin stranky ale tam je drahe postovne tak s tym ti neporadim,treba asi objednat z iherb niake od lepsich firiem a vyskusat ci funguju

lucka963

a kde dostanem to GSE alebo enzymi,ake enzymi vlastne? a probiotika tiez ake alebo co to vlastne je lebo ja sa nevyznam v takychto veciach?...psylium pijem,jem aj dost jablk,jem ovsene vlocky,nejem mastne,vyprazane ani slane..zo sladkosti len keksy,,,,pijem iba cistu vodu a zeleny caj ziadne coca coly a ine somariny, uzivam biopron 9,vitamin C,ten spominany vit. A , zinok a este mam take tablety aloe vera na posilnenie travenia

5qo

akne nema z ackom moc spolocne ,treba si uvedomit ze telo vylucuje cez pecen stolicou a mocom ak nestiha a pecen sa "upchava"tak potom to chce dostat von cez kozu,najviac sa ""upchava"pecen zlym travenim alebo alergiou,
pohladaj na fore doplnky oreganovy olej a GSE ktore zicnia zle bakterie v creve potom si das probiotika a pohladaj enzymi- nalacno cistia,surova strava vela pomoze, ten caj a to saw palmeto co som pisal ti zatial stlmia symptomy trochu alebo si kup panensky tekvicovy olej ten ti tez pomoze -tu to mas vysvetlene
hairgrowth.vitaminsdeficiency.org
blokuju premenu testasteronu na DHT

5qo

neviem k tomu akne som to tu vela krat pisal tak len v skratke uz ,lebo som to chcel nakopirovat ale nenasiel som to, vzdy to je vnutorna zalezitost ze sa nestiha inymi cestami vylucovat tak to ide cez kozu, treba brat nieco na pecen-sylmiarin 800mg tab denne v rozdelenych davkach cim viac tmy lepsie s odstupmi ,potom treba zistit co zatazuje pecen,bud alergen niaky napr potravinovy alebo zle travenei z creva-treeba zacat jest vela surovej stravy mene tukov smazenych ,cukrov,pit vodu,treba brat nieco na bakterie a plesne niake doplnky potom probiotika treba vela ,psylium,neprezierat sa naraz vela nezapijat jedlo.
v puberte to moze byt s hormonov ale v dospleom veku je to bud travenie alebo alergie povacsine
pomaha symtomaticky saw palemto u nas to barnys predava alebo caj z korenov zihlavy -treba si natrhatat nepredava sa

5qo

tak ale to si ho musis zobrat ale 80 000 jednotiek alebo kolko nechce sa mi to hladat teraz ale je to fakt vela to si normalny clovek neda a predavkovat extremnymi davkami sa mozes v podsate hocicoho,ale co sa tyka pleti tak A nema vyznam brat

lucka963

no len problem je v tom ze ja som od koznej vyskusala uz vsetky vodicky a masticky naozaj uz asi vsetko..teraz mi dala skinoren ktory som uz raz mala no nevidela som nejaky efekt....tak a neviete mi poradit este nejke doplnky na plet? raz som citala zaujimavu poznamku ze si treba vsimnut ze vsetky lekarnicky maju cistu plet...asi vedia co maju uzivat alebo ja neviem....jem vselijake pripravky na detoxikaciu organizmu a vsetko mozne no neviem :-/