Dat sa opat dokopy s byvalym?

Príspevok v téme: Dat sa opat dokopy s byvalym?
malin@

Zazili ste? vyslo to?

Ja mam dost predsudky a som skepticka :(

s Priatelom sme boli spolu dva roky..mali sme problemy ktore sme vtedy nevedeli riesit a uznali sme ze budete lepsie rozist sa. Uz je to rok co sme od seba.. sme v ciastocnom kontakte. A coraz castejsie sa rozpravame o tom ze sa k sebe vratime. Priatel ma chce velmi spat a velmi o mna bojuje, vraj teraz uz vie ze bola chyba ze sme sa rozisli, ze mali sme to zacat riesit a nie sa tak skoro vzdat a ze chce mna, len mna..a je o tom presvedceny..

Ja sa toho ale bojim..velmi s nim chcem opat byt..ale predsa, bojim sa ze nam to opat nemusi vyjst..

co nato hovorite?

muhuhee1

hustak, ahoj :) ja sa ti budem snažiť pomoct len mi najako napis kontakt na maminu či na ocina, myslim to vážne :)

AdamKrt

malin@ Včera 21:09

zastavam nazor, ze clovek musi sa k niektorym poznatkom dopracovat len tak, ze si to vyskusa na sebe. Z kazdeho, i zleho rozhodnutia sa ucime. Metoda pokus-omyl. Nie vsetko musi vychadzat a ak to nahodou nebude podla predstav, vacsinou sa da z toho poucit a clovek sa posunie zas niekde dalej...

Dobre si nad tym pouvazuj, s chladnou hlavou a ked si myslis, ze je to dobre rozhodnutie, urob ho. Tie zivotne skusenosti si clovek musi prezit.... :)

ellaa

hm neviem a napriklad v rodicoch dovernika nemas? komu sa castejsie zdoverujes ci mame alebo ocovi, alebo niekomu inemu? ja napriklad mame a ak by sa stalo ze by taka situacia nastala, asi by som sla najskor za nou a neak opatrne jej to zacala davkovat, mozno nie naraz povedat vsetko ze hrrr chce ma spet a ja jeho vratim sa k nemu..ale zacala by som najskor tak opatrne ze ste znovu v kontakte, ze sa ti zda ze sa zmenil, ze prehodnotil priority, najskor vyzdvihnut kladne veci :) a tak neak posnupne po case sa dostat az k tomu, ved aj tak davanie sa do kopy podla mna trva dlhsie, nieje to zo dna na den:) Ja by som to na tvojom mieste spravila mozno takymto stylom, ale to som ja:) ak som poradila, som rada, ak nie tak prepac, skus verit srdiecku co ti vravi..ci ho naozaj chces aj s tym rizikom ze to nemusi byt take ake si predstavujes

malin@

ella: no stretavali, ale len cas obcas..posledne uz velmi minimalne..mala som pocit ze to nikam nevedie..no a terza vysiel s tymto..

som rada ze ma chapes, aj to s mojou rodinou..on sa stale ohana ze som dospela a samostatna, ale aj tak :( nechcem aby ma odsudili..
videli ako som plakala, nejedla, zaspavala s liekmi..a teraz chcem ist k nemu spat.. to nepochopi ziadny rodic ktory ma rad svoje dieta :(

a stale mam obavy..ze to nebude taky vztah po akom tuzim, ze to nevyjde, tak ako to uz raz nevyslo a ja sa budem musiet so sklopenymi usami vratit domov k rodicom :((

Neviem co mam robit..

ani ako im to povedat..

ellaa

a aj ste sa pocas toho roka stretavali? my mame od rozchodu len kratko, neaky mesiac a neboli sme v kontakte, teraz sa mi ozval a tvrdi mi ze by chcel byt velmi moj kamarat? tss.. hrozne sa mi pocuvaju tie slova, ze mam byt "len" kamaratka a neviem preco to tak velmi chce, ked somnou uz nechce chodit preco chce byt stale somnou v kontakte a kamaratit sa?
inak keby sa mi nahodou stalo to co tebe, tiez by som mala zmiesane pocity, tiez rodicia videli ako som sa trapila, nechcela som nic jest, schudla som a este v nahnevanosti som nanho nadavala co mi spravil ako mi ublizil..a tak si viem predstavit v akej si situacii, tiez by si omne pomysleli ci mi sibe a boli by nastvani, aj ked je to moja vec..ale chapes:)

malin@

Ellaa: tak preco je to potom take tazke? preco ten strach a tie obavy su pomaly silnejsie? preco sa tam bojim priznat okoliu, rodicom..bojim sa ze ma odsudia, nepochopia.. :(