Velky strach zo soferovania

jajka001_

moj manzel soferuje velmi dobre, toho sa nebojim, ze by ma zle naucil. ale nemam dobre spomienky na autoskolu, instruktor na mna dost hucal a ja take spravanie nie dobre zvladam :)aj ked manzel vravel ze mi vybavi kludneho...ved uvidim

vevericka

nemas sa preco hambit, v autoskolach je to normalne, ze ludia, co dlho nesoferovali, si zaplatia kondicne, nebudu ta brat ako nieco vynimocne:) a aj policajti su radi ze niekto neskuseny ide s instruktorom na to skolenym, ako s kamaratom, ktory ho moze akurat tak naucit chyby:)

vevericka

existuju kondicne jazdy, ja som od ziskania vodicaku tiez nesoferovala a je to teda uz dost dlho, no a? az ho budem zasa potrebovat, zaplatim si kondicne jazdy a bude hadam dobre:)

jajka001_

som na tom tak isto...pat rokov som nejazdila...bojim sa jazdit, stale sa mam na co vyhovorit aby som nemusela...prsi, mrzne, boli ma hlava...a v premavke ma chyta az panika. pritom predtym ked som jazdila som sa nebála. v strese som bola ale nie az takto

[zruseny8]

ja som si urobila vodicak po prvom rocniku na vyske - teda ma skor nasi nutili. od vtedy som za volantom nesedela a su tomu uz 3 roky. strasne sa bojim. bojim sa tej zodpovednosti, bojim sa zeby sa niekomu mohlo nieco stat. teraz ma tromfla moja mladsia sestra ktora je proti mne antitechnicky talent, tak sa trosicku aj hanbim..ale po skole budem musiet naplno zacat soferovat!!

slecna23

Ahojte. Ja mám presne taký istý problém:( Vodičák mám už skoro 5 rokov, ale od kedy som ho dostala, ani jediný raz som ho nepoužila:( Teraz sa už strašne bojím - hlavne keď vidím niektorých bláznov, čo robia na cestách...naviac pracujem v poisťovni, cez ruky mi prechádzajú hlásenia poistných udalostí - havárky. Neviem ako prekonať ten strach...
Ale asi naozaj jedine tým, že sa premôžem a začnem jazdiť...najskôr nejaké opustené parkovisko alebo tak...uff...

nathália09

presne tak-
ak chceš vačšiu istotu,a nemáš s kým ísť na takú jazdu,v dnešnej dobe sa dá všetko.
Zaplatíš si za jazdu-u nás stojí hodina jazdy myslím 3,50 eur.
Samo,že to zvládneš.

Poviem ti,pred asi polrokom som stála na červenej a som len tak pozrela do späťáka,a videla som tam starého deduška za volantom-prišlo mi to také milé-tak som sa s chuti zasmiala-bolo to fakt milé vidieť takého dedka za volantom.
On síce má prax,
ale ty si mladá a zvládneš to.
Držíme ti palce,a tešíme sa čo nám napíšeš.