Velky strach zo soferovania

biela mačka

Ja som si robila vodičák ako 20ročnná. Lektor mi asi pri druhej jazde povedal, že radšej nech nejazdím, lebo na to vôbec nemám. Odvtedy to už neskúšam a vodičský nemám. Úplne ma zablokoval.

natalia293

ivuškaaa
...ako si dnes dopadla???

ja teraz asi tri týždne jazdím po 5-tich rokoch, nehovorím,že nemám strach, aj strach aj rešpekt, kúpila som si (Z)aby každý vedel, že som začiatočník a dúfam,že to bude len a len lepšie...
...tak Ti držím palce a veľa šťastných kilometrov....

llllllllll

ivuskaaa-treba nabrať odvahu.Ja som si robila šoferak pred 21rokmi-škoda120,nesedela som ako šofér 18 rokov a zrazu nové auto na dvore-2 deti choré- tak som sadla ...odtedy jazdím denne a šoferovanie je najužasnejšia vec .Držím palce-veľa šťastných kilometrov!

leninka

Veru, treba len prax... byť za volantom. Radšej začať pomaly... Niekde, kde nie je veľa áut, a tak postupne, do dedinky, mesta, križovatky, a tak... Samozrejme prečítať si vyhlášku... Prednedávnom som mala dopravnú nehodu. Na ceste pre motorové vozidla do mňa narazil kamión, otočilo ma to vo vzduchu do protismeru... Našťastie sa nikomu nič nestalo, len auto išlo do šrotu... Po tomto som nešoférovala mesiac a potom som začala, lebo čím viac by som to odkladala, tak tým by som naberala väčší strach... Sem tam mám strach, hlavne keď ide okolo mňa nejaký "šialenec", ale to treba prekusnúť...

delphia

aj ja sa hlasim do klubu rojkov :D

ale na jar chcem absolvovat par kondicnych jazd a hodlam zacat konecne po 10. rokoch jazdit. takze pevne verim, ze to znova nevzdam, ako uz x krat predtym.

iwus93

Chce to len prax :) Ja si robím teraz vodičák a ked budem mať jazdu, tak sa strašne teším, pretože šoférovanie zbožnujem :) no ale asi vymením inštruktora, pretože je dotieravý :( ale za neho si nenechám znechutiť šoférovanie

mate59

zaplať si v autoškole pár jázd na zlepšnie kondície,učiteľ ti aj povie, ako na tom si.Ale bude to dobré,chce to len jazdiť.

vevericka

ja som mala dobreho, vsetko dobre vysvetlil, nazorne ukazal pomocou mobilov, hlavne parkovanie:D, ked som nieco pokazila, "nevadi ved sa naucite", a ked som nieco fakt uz nevedela, tak len "noo, ale takto fakt niee":) a skor nadaval na inych soferov, ze odkial maju preboha vodicak, mne nikdy, aj ma dobre naucil, len som nesoferovala niekolko rokov, tak by som sa sama neodvazila