Praskanie v klboch

Príspevok v téme: Praskanie v klboch
Peťo

Vzdy ked sa dostanem trochu viac do formy, ci uz behom, bicyklovaním, alebo inym sportom pocitujem doslova az rupanie v kolene a podobne mi trpi aj clenok.(ked sa postavim na spicku nohy) Pri vacsom zatazeni ma to viac boli. Pritom si myslim ze nesportujem az tak nejak vela, ako by som chcel.
Neviem, ci mi "vysycha mazivo", alebo co. Prosim o radu, dakujem.

RNG

Ja som prvy, ktory by podoprel vyrobok z Yuccy shidigery predavany pod menom Golden Yacca. Saponiny su ucinny cistic criev, co pre ludi s ulepenymi crevami ma vyborny ucinok.
Ja som len bol zarazeny hroznymi cenami za stavu z korenov rastliny, ktorej su plne polopuste v strede USA
Dam sem aj link na samotneho vyrobcu, v nemcine je tam menej "zazracnych" ucinkov nez slubuju distributori.
www.golden-yacca.de
Tiez dam link na definicie yuccy, kde je tiez spominana y. shidigera, material z coho sa vyrabaju extrakty pod menom Golden Yacca
Jedine cislo, ktore vyrobca uvadza je ze na vyrobu 75 gramov GY spotrebuje 2.5 kg yuccy shidigery,tj 33 krat koncentrovane.To by sedelo s vylisovanou stavou vysusenou bez obohacovania.
Pre uzivatela gy: yuca je nazov korena manioku, to je uplne ina rastlina, zdroj skrob.

Pre ostatnych na objasnenie: saponiny su prirodne mydla, takze o ich cistiacom ucinku nie je pochybnost.
Pozpustanie kamenov na to pouzivali a dodnes pouzivaju indiani caj z rastliny chanca piedra(phyllanthus nirurri), ucinok cca za 6 tyzdnov, ladvinove aj zlcnikove .Pomaly to prenika aj do zapadnej mediciny, tj alternativnej

nezavislý

Vidím ,ze UZIVATEL GY a RNG si obhajuju svoje. Mozno by nebolo zle, zalozit temu Golden Yacca - RNG.Komu pomohla Golden Yacca napiste ! Komu pomohli doplnky RNG napiste. Vytvorte temu kde sa podakujete RNG nielen za rady, ale aj za dobry ucinok poradeneho produktu. Rady a jej vysledky su dve veci.

RNG

Spominane "skutocnosti co to robi" je nic ine, nez reklama vyrobcu.
Priamo ciganit si nikto netrufa, ale polopravdy od kazdeho vyrobcu su normal.
Ja beriem tvrdenia o skutocnej ucinnosti len z nezavisleho vyskumu a aj to len po mnohych nezavislych spravach od viacerych vyskumnych ci lekarskych kolektivov.

RNG

Golden Yacca je meno produktu(nemecky napad a vyroba)-extraktu-z obycajnej Yuccy shidigery, ktora rastie v roznych Americkych statoch ako velka burina v polopustach
www.stale-zdravi.cz
Genus Yucca(ziadna yacca neexistuje medzi rastlinami) ma zhruba 50 rastlin.
Korene kazdej obsahuju saponiny, indiani ich pouzivali aj pouzivaju miesto mydla
Teda "Golden Yacca" nie je nic ine, nez susena stava z korenov beznej buriny.
Saponiny vedia pre ulepene creva modernou potravou urobit vela.
Stav criev a crevnej floru ovplyvnuje samozrejme stav celeho tela
V crevach je aj absorbcia aj vylucovanie vseliakych mazlavin-nepotrebnych produktov travenia.
Velmi ulepene creva vedu k podvyzive, roznym porucham(cholesterol,crevne zapaly, strata imunity atd)
Ale produktov na cistenie criev je plno, ci uz na zaklade saponinov, alebo mechnicke(vlakniny-zelenina,psylium atd) ci specialne, ako napr z ayurvedy vytazok Triphala

Tak ako som povedal, uzitocne, ziadny zazrak ale reklamny a cenovy podvod.
Sice ku vsetkemu, co tvrdia trochu prispieva, hlavne u takych, co maju katastrofalne ulepene creva. Klucove slovo je trochu...

uzivatelgy

pan RNG s tymito vetami o GY, ste to prešvihol v nazore, prikladam:."Golden Yucca obsahuje len saponiny=cistidlo traviaceho traktu. dolezite, ale ziadny zazrak." ????????????? A čo tito skutočnosti???
Prípravok GOLDEN YACCA teda znižovaním povrchového napätia prečisťuje celý organizmus od nánosov škodlivín usadených v jednotlivých častiach organizmu. Výrobok, ktorý obsahuje saponíny, od usadenín najprv vyčistí žalúdok a tým odstráni príčiny vedúce k vzniku žalúdočných a dvanástorníkových vredov. Ďalej vyčistí vývody žlčníka a odbúrava žlčníkový piesok a kamene na molekulárnej úrovni. Vyčistí aj vývody pankreasu, čím veľmi kladne pôsobí na cukrovku stareckeho typu, v dôsledku čoho prichádza k zníženiu obsahu cukru v krvi. Vyčistí aj črevá od usadenín, čím zlepší vstrebávanie a fyziologické pochody.
V cievnom systéme odbúrava usadený cholesterol a tým spôsobí po čase aj pokles krvného tlaku na normálne hodnoty. Po určitom čase takto vyčistí aj najjemnejšie cievy v chrupavkách zhybov, čím obnoví ich činnosť. Podobne vyčistí aj ľadviny, očistí od nánosov nervy, očnú šošovku, sluchové orgány.
Prípravok priaznivo pôsobí pri ochoreniach na infekčné choroby a nedáva šancu baktériám a vírusom, aby sa uchytili na tkanivách a tam spôsobili zápal. Takýmto spôsobom je možné odstraňovať aj chronické zápaly v organizme.
V prípade zhubných nádorov prípravok zabraňuje dcérskym bunkám materského nádoru, aby sa uchytili niekde v organizme a aby tam vytvorili metastázy. Týmto sa niekoľkonásobne zvyšuje u pacienta šanca na prežitie a to aj pri pokročilých prípadoch. Moj dodatok- GY, ked uz ide o to, zabranuje aj usadzovaniu " zbytkov E a iné"z prípravkov ktore na tychto strankach ponukate a napomaha ich vylucovanie.Na co mi je pripravok-doplnok výzivy-, ked mam zanesene cesty a nedostane sa tam, kam by som potreboval ?.GY ich vycisti a pripravý.Ja som presvedcený, ze GY znásobuje pomoc doplnkou výzivy.
Je rozdiel medzi Golden Yacca a Golden Yuca. Z Golden Yuca sa mozno aj predavkova,je to na obale a nesmeju ho brat deti do 3r. Golden Yaaca tento problem nema.A na ZÁVER uzivam aj VAS doplnok vyzivy.

RNG

Pre michaelu vlckovu: lymska borelioza je vyliecitelna. Dokonca roznymi prirodnymi pripravkami
Najucinnejsia je kombinacia, Samento, extrakt z olivoveho listu a koloidne striebro.

RNG

Klby sa skladaju z mukosacharidov hlavne.
Ked su poranene alebo vydrate, potrebuju material na opravu.
Takze sme pri tom, doplnime latky, z ktorych sa mukosacharidy vytvaraju, alebo dodame priamo polotovar na opravu a regeneraciu
Hydrolyzovane(uvarene do makka a vyvary z nich) slachy a klby tieto materialy poskytnu. Ked niekto nema rad huspeninu a neobhryza kazdodenne gliky, moze si mukosacharidy doplnit koncentratmi v zelatinovych kapsliach(mimochodom aj prava zalatina je plna mukosacharidov
Takze glukosamin, chondroitin, MSM,unsaponifiabe(asi nezmydelnatelne oleje napr z avokada) a nejake prirodne protizapalove latky(dumbier, bromelain quercitin, curcumin,aswagadha omega 3 oleje) su riesenie tychto klbovych problemov
Golden Yucca obsahuje len saponiny=cistidlo traviaceho traktu. dolezite, ale ziadny zazrak.
Naviac je to bezna pustna rastlina a malo by to stat bagatel, nie tie hrozne sumy ,co za to chcu
To iste je na tu Gelatinu-to je obycajna bezna lacna zelatina.
Doplnkov na klby je plno, najdi na Google.sk napr. pod doplnky, glukosamin, MSM, komplex
Tak isto protizapalove rybacie oleje a zmes olejov rybaci lanovy borakovy

pistik

Heh.Takze nie som sam.Aj mne to praska, hocico robim.Najnovsie aj koncek prostrednika!!?Totalne to nechapem.Bol som aj u lekara, ae neako moc ho to nezaujalo.Som tu na pracovnom pobyte iba a cudzincov riesia ibuprofenom.
Tak som dneska kupil neake vitaminy, vapnik a verim ze to bude lepsie

michaela vlckova

mojej mamče pomohol Herbalife, nech si vraví kto chce čo chce, mala veľké problémy s lymskou boreliózou a aj keď je to akoby nevyliečiteľné, cíti sa omnoho omnoho lepšie !!! ak chcete odporučím vás na osobnú bezplatnú konzultáciu 0915911742, bratislava michaela.vlckova@zoznam.sk