2012

lost

no ja som prisiel domov, vyhodil veci z vackov na sedacku, potom som si povedal ze tak pod sem... a zobral psika aj s pelechom na sedacku (vlastne len taky vankus vacsi, nech ma lepse pohodlie) a nevsimol som si co je pod tym..
ale ani fotak neviem najst...
tak ma ti blbci nastvali, ze som im napisal zly mail, chcel som im odfotit chybu a nemam fotak.. LOL... este ze tu mam aj stary..

lost

bibi123

cez vikend sport..

ale menove pary uz nechytam :)

cize uz som len cisty gambler...

sranda no.. kam osud cloveka odfukne (odkopne by bolo vystiznejsie)

bibi123

lost a Ty stavkujes v sporte alebo v menovych paroch?:O)))mne tiez milionkrat hafan zalahol nejaku vec. Uz sa mu aj podarilo vela ludi vytocit, ked si lahla na dotykovy telefon..:O(((

lost

nie nezarobil :)

lebo zapas uz skoncil :D

ale chapem ako to myslis, napr: toto ponaucenie (ak sa ponaucim) ma moze zachranit pred 10x vacsou stratou v buducnosti..

ale seriozne, v matike som sice prepadal, ale 1 a 1 si viem vypocitat a uz som mal ine EXTREMY - ono sa to odbodne nazyva variacie.. ale ja tomu hovorim SMOLA..

(matematicky je to nieco tak 1 ku 500 000 ) - avsak to viac menej preto, ze pouzivam kratkodoby vyrez udalosti (tam nie je problem mat 1 ku miliarde) a zaroven, clovek preziva negativne veci silnejsie (v stavkovani na 101% v realnom zivote je to variabilne)

co uz

jajka001_

stara mudrost vravi ze nic nie je ani zle ani dobre :) lebo nevies ako to vsetko nakoniec dopadne a s cim vsetkym to suvisi. nieco zdanlivo zle moze byt v skutocnosti dobre a naopak. takze sa neoplati moc rozculovat :)mozno si naopak zarobil a ani o tom nevies. teraz.

lost

nj

ale to nebola MOJA chyba!

1. firefox sa mi zblaznil
2. kym som zapol dalsi PC (cca 30 skeund)
tak som zistil ze mi chyba penazenka, hladam ju asi 20 sekund. nic.
bezim x-poschodi dole do auta - nic
ja ze wtf?
neni mozne aby som ju stratil, to by bola haluz teda.. (op, vp, kreditky, hotovost)
a ja som extremne zufalo potreboval jednu kreditku, aby som si dobil ucet, pretoze som strasne extremne potreboval opravit nieco (a na to viac $$$$)
a kde nakoniec najdem penazenku?
pod psikom :)

samozrejme ze som to uz nestuhol a stalo ma to, ani neviem kolko, nechce sa mi to pocitat.