2012

099900

noo ludia nehovorim že ten koniec sveta bude teraz niekedy ale tak ked sio to tak zoberete len na slovensku same zaplavy boli ...potom v japonsku zemetrasenie,zaplavy a jadrova elektraren...podla mna už nam vela nechyba...ludia sa zničia sami ...stači ešte par takychto katastrof a už to nemusi zem zvladnuť

lost

Staci TAK MALO a www.cas.sk

"Nepokoje, ktoré sa začali v meste Sídí Bú Zaíd v dôsledku nezamestnanosti a zlej sociálnej situácie, sa rozšírili do celého regiónu aj za jeho hranice a zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že sa čoskoro zastavia."

"Tuniský prezident minulý týždeň varoval demonštrantov, že bezpečnostné zložky tvrdo zakročia proti každému ich nepovolenému zhromaždeniu."

Tu by som ale chcel poukazat na fakt RETARDOVANOSTI vlad (kazdej), ze VOJAK je tiez LEN CLOVEK a v case REALNEJ krizy bude DOMA s RODINOU a nie strielat do ubohych ludi.

lost

koniec, no jo, ak by si USA povedala "a dost!" (nevyvezie obilie) tak v afrike zahynie 400 000 000 ludi od hladu :)

staci jedno uprdnutie sopky a europa je takmer uplne odstavena od zvysku sveta :D

nemyslim si ze by clovek mal zachadzat tak daleko ako ovladanie prirody, lebo aj ked sa to podari, staci jedna nepozornost a priroda bude na tahu. ono niekde tu energiu priroda vybit musi (priklad toho ze ak ma byt burka, clovek ju moze zastavit, ale ta burka nastane inde udajne)

no a som zvedavy kam pojde clovek ak znici Zem... ved vesmirny program je v plienkach, "nie su peniaze" :D a su pochybnosti CI by sme sa dostali spat na Mesiac, tak ako to bolo v minulom storoci udajne.. Tak neviem kam by sme zdrhli. V priebehu 200 rokov nemame sancu zdrhnut nikam, lebo kazda planeta je tak nesmierne vzdialena..

A tie informacie o tom ze "tam je dobra planeta" .. hehe, ked je ta planeta vzdialena milion svetelnych rokov, uz tam davno byt nemusi atd atd :)