2012

lost

bibi123

no ale zase sa musim nejak dostojne obliect :D i ked.. niekedy sa mi nechce a ide mv smiesnej kombinacii :D

curling.. hmm, neche investora? :D

ako u mna 90% tvori futbal, avsak... on je prave taky, ze je to vlastne ruleta (niekedy aj ruska) :D

bibi123

no a myslim si, ze to plati o kazdom biznise, ze keby ho clovek robil tak pred 15-20rokmi po revolucii, tak je dnes nie za vodou, ale za morom:O))) aj ked je v sucasnosti velka liberalizacia obchodu, uz je tu strasna globalizacia a ta Ti nedovoluje si nejak vyskakovat... Napr. dnes sme sli s frajerom na pizzu pri istropolise a normalne tam robia parkovisko s transparentom lidl, takze asi v tej budove bude mat prevadzku, je tam taka mini vecierka s marzou asi 200%, ta skrachuje v prvy tyzden, ako sa to tam otvori:O)))

bibi123

neviem, mozno keby si sa specializoval len na nejaky sport, tak by Ti to vychadzalo lepsie:O))) jeden kamos mi hovoril, ze curling vychadza uplne presne..tak neviem, co je na tom pravdy:O)))

bibi123

tak muzi maju vyhodu, nemusia si nakreslit tvar, ucesat hrivu, kym vyjdu z domu:O)))) to mi robi najvacsiu nechut v tom, ze mam ist s havom von..:O(((preto mi uplne vyhovuje, ze sme na neho dvaja a mozem presunun na niekoho ineho povinnosti:O)))

lost

i ked to plati asi v kazdej oblasti "biznisu"
(tym ale nemyslim ze by som vedel buducnost, len by som mal neskutocne unikatne know how)

lost

avsak, ak by som mal vedomosti take ako mam dnes pred 15 rokmi, dnes by som bol majitelom najviac kve sedmiciek na svete :)