Akú Vš študujete?

bikerka

rusallka

skús si vybrať podla toho čo ťa zaujíma a nie čo hovoria ostatný...z čoho by si mala radosť a by ťa to bavilo..to je môj názor

zuzuska

Studujete niekto ekonomiku a manazment podniku V BB alebo na EUBE? nemate niekto spravne odpovede na knihu Tisic a sto otazok na prijmacie skusky z ekonomiky je to dost surne :(

bikerka

rusallka

podľa mna je ťažká...treba sa dosť učiť a nielen počas skúškového..je tam vela matiky a je aj dosť ťažká...síce ja som na OF, a je tam najmenej matiky, chvalabohu, lebo mi nejde velmi matika

ewelin28

tak pre mňa matika a štatistika patrili k najľahším predmetom na VŠ..ja mám strašne rada takéto predmety..kde treba počítať, používať logiku a podobne..oveľa lepšie ako biflovačka si myslím...ale ten, komu nejde matika..by sa riadne na ekonomike natrápil :)

uhorcicka

teraz v prvom semestri som matiku nemal, v dalsom budem mat, a oproti technicky zameranym skolam je ta matika vtipna :-)

rusallka

vy co studujete ekonomiku :

fakt nie je tazka? ved je tam predsa sama matika a ta tazka je...ja som tiez pocula od mnohych ludi ze nie je tazka , ale to fakt nechapem