Silna bolest v podpazusi

Príspevok v téme: Silna bolest v podpazusi
sysa

Ahoj,mam silne bolesti v podpazusi,z coho mi az trpne ruka.mam aj malu hrcku,ale lekar mi povedal ze nic vazne,len natiahnuta ruka a zdurena uzlina.toto mi povedal cca pred rokom.Teraz uz ma to boli skoro stale a hlavne cez menzes.takze to ma nieco spolocne s hormonalnou zmenou v mojom tele.bojim sa,moja mamina zomrela na rakovinu prsnika.a uz sa vidim zakopana aj ja.sorry,to bol blby vtip.poradte mi niekto,uz ani nespim od strachu a mam z toho strasnu depku.dakujem

tyny

sysa inak môžeš to mať aj z toho že máš problémy s vajčníkmi čo možno ani moc není tvoj prípad ale tak ja to mám podobné najprv som si myslela že to mám z poprdy potom natiahnuté a teraz sa m potvrdilo že to ma súvis s vaječníkmy lebo to bolí v okolí podpazušia a okolo pŕs,ale ja mám broblémy s vajčn.

Kachita

Baby, urcite si dajte vysetrit uzliny!!! Moj bratranec mal podobne naznaky a mal nabeh na rakovinu lymfatickych zlin, co je velmi malo liecitelna rakovina!!! Hore hlavu a co najskor k doktorovi. Budem na vas mysliet.

ru21

Zdravim. Ja som sa dnes rano zobudila a strasne ma boli pod pazuchou. Teraz predchvilou som si tam nehmatala aj taku asi 1cm hrcku. Inak som unavena, po chronickych anginach, vypdavaju mi vlasy a mam stale depresie. Co mi moze byt?

silviab

Sono prsnikov by mala podstupit kazda zena od 30 hore,takze uz som bola.Nie je to nic hrozne,len ti prechadzaju tekutinou nanesenou na pristroj,co sa zobrazuje na monitore.Bezbolestne.O mamografe toho vela neviem,len tolko,ze je to rentgen.Neboj,vsetky to prezijeme!

Veronika426

Ahoj moja,ja mam ten isty problem z hrckou pod pazuchou.Bola som už aj na vyšetreniach cca 6 mesiacov dozadu. Mala som to z holenia podpazušia,lebo niektoré chlpky sa ti ohnu a dostanu pod kožu a z toho sa ti ta uzlina zduri a nechce zmiznut. Skus sa neholit par tyzdnov a uvidis.

Evina

Ahoj.Aj ja mam uz 4.den.silnu bolest v podpazusi a hracku na lavom prsniku. Je mensia nez vcera, ale boli. Dnes som bola u gynekologa,poslal ma na sono a mamografiu.
Pred 5 dnami a pred 7 dnami som priserne zmrzla na bicykli a ked idem von behat,casto bez zahriatia natahujem rameno. Moze pochadzat bolest aj z toho? Co moze znamenat poslanie na mamogr. a sono?

Evika

Ahoj. No tu je tazko radit laikovi. Vzhladom na to, ze Tvoja mama umrela na rakovinu, asi by bolo fakt najlepsie navstivit gynekologa, resp. prsnikovu poradnu, aby sa vylucilo to, coho sa najviac obavas. A cim skor, tym lepsie, nemyslis? Bud sa zbavis tej depky, alebo vcas podchytis nieco, coho sa tak velmi bojis... Tu Ti asi niekto neporadi, musis sa odhodlat sama a pobehat po lekaroch ... Drzim Ti palce, aby Ti to dobre dopadlo.