Silna bolest v podpazusi

Príspevok v téme: Silna bolest v podpazusi
sysa

Ahoj,mam silne bolesti v podpazusi,z coho mi az trpne ruka.mam aj malu hrcku,ale lekar mi povedal ze nic vazne,len natiahnuta ruka a zdurena uzlina.toto mi povedal cca pred rokom.Teraz uz ma to boli skoro stale a hlavne cez menzes.takze to ma nieco spolocne s hormonalnou zmenou v mojom tele.bojim sa,moja mamina zomrela na rakovinu prsnika.a uz sa vidim zakopana aj ja.sorry,to bol blby vtip.poradte mi niekto,uz ani nespim od strachu a mam z toho strasnu depku.dakujem

Zuzka_Zuzzia

Ahoj :) dnes ma tiež začali bolieť podpazuchy. Až to štípalo :( teraz som na to miesto veľmi veľmi citlivá. Tiež neviem čo to je.

AMANDA 405

JE to spojené s hormonami-pred menzesom,po nom to zmizne.Mne na to pomaha natierat koloidne striebro , alebo tinkturu z borievky-vliehu aspon tyzden a
viac vymocena borievka.

Charlinka

ahoj ja mam tiež bolesti ...skoro vždy pred menzesom...a boli ma to aj na jemnny dotyk a mam to troch začervenala čo to može byt???

pete

Ahojte

Chcel by som sa spytat o radu. Uz asi rok dozadu som mi podpazusie trosku opuchlo oboje sumerne neviete co to moze byt nie je to bolestive iba obcas ma tam zapicha ked si to masirujem je to ako sval hm neviete co to moze byt ?

vierinka

ahojte, ja mam tiez bolest v podpazusi. Bola som pred 2 tyzdnami u gynekologicky, ta mi povedala, ze je to z prechladnutia, dala mi antibiotika a kazala to potierat octanovou mastou, ale nezabralo to. Zajtra sa tam chystam opet.

ahojkyky

Ja mám vždy pred menzesom zväčšené uzliny pod pazuchou, ale nikdy ma to nebolelo na dotyk,teraz som po chorobe a uzlina asi 1 cm pod pazuchou ma dosť bolí na dotyk, tak som trošku vylakaná, keďže ma to nikdy nebolelo. Len dúfam, že to je z toho prechlanutia.Ale chystám sa k lekárovi.

sunnysweetie

ahojte :(
uz tyzden ma boli v pravom podpazusi, nech si hmatam akokolvek,nic som si tam nenasla.. dnes mi bolest vystrelila aj do celej ruky.. trpne mi ruka-az po prsty :(

pocula som,ze to moze byt aj od chrbtice..s ktorou teda ja mam velke problemy :(

viete mi poradit???dik :)

zuzi

ahojte prosim vas co moze znamenat ked ma boli nie pod pazuchou ale skor v ruke,blizsie ku laktu,no niekedy aj pod pazusim,nahovarim si stale take hluposti,boli ma to vtedy ked natiahnem ruku do zadu....stale skusam ci tam nieco nemozem mat...nic som si tam nenahmatala....mohli by ist o nejaky zapal?boli ma to uz dlhsi cas,nie stale ale niekedy aj dlhsiu chvilu.prosim vas o vas nazor,dakujem moc,mam 20 rokov