Neviem, ako sa mám zachovať... (inštruktor autoškoly)

Príspevok v téme: Neviem, ako sa mám zachovať... (inštruktor autoškoly)
Diana166

Ahojte, dneska sa mi stala dosť taká nepríjemná vec. Mala som jazdu v autoškole a počas jazdy som zisťovala že inštruktor má ruky položené pri mojich pleciach, bolo mi to dosť nepríjemné. Potom sa asi pomaly pohýnal s rukami dole a ked som podradovala rýchlosť tak som sa pozrela na páku a neviem či sa mi to snívalo, tak mal tak jemne položené prsty na prsiach ale zboku. Ja som nič necítila lebo som sa sústredila na jazdu. Potom ako som to zbadala , tak som mala pritisnutú ruku k sebe aby tam zase nešiel. Raz mal ruku pri pleci a potom sa snažil ísť dole. Neviem čo mám robiť, mám s ním jazdu v stredu a písala som kamarátke, že či sa jej nezdal inštruktor dnes nejaký čudný a či ju nechytal pri pleci: Je mi to strašne nepríjemné :(

Diana166

Aká diskusia sa tu rozprúdila :)
Zajtra s ním mám jazdu tak napíšem ako sa choval. Ked bude zase robiť to isté tak mu to poviem, že sa neviem sústrediť na jazdu a hlavne na preraďovanie. Už sa nedivím prečo dávam namiesto 2 4. Keby ma chytil za prsia alebo za nohy, tak neviem čo by spravil, keby som strhla volant do strany a dakde by sme nabúrali.
Jajka001_: on sa neobšúchal podla mňa , pretože som to videla, ked som šla podradovať rýchlosť...

jajka001_

no to by bolo teda smiesne, spravit hystericku scenu za to ze sa ti (nahodou) jemne dotkne ramena
taky krik mozes robit potom ked ta fakt zjavne chyti za prso a nie ze sa ti tam obsuchne

rozumiem ti

xy: wow, halt, prrr.. co si mala na ranajky svalnate rozky?! :) no offence. najprv nech to skusi kludne, krik moze narobit aj neskor, ak plan A nezaberie :)

:)

ja by som mu tu ruku asi zlomila.
:)

stazuj sa, okamzite, narob krik, sprav im scenu a pohroz mu aj zalobou. za sexualne obtazovanie. proste ries to,nenechaj to tak...! nedaj sa! co ty vies, ci by si aj na viac netrufol a mozno by si sa ubranit nevedela.

tibike811

zabranoval dopravnym nehodam a ujmam na zdravi a zivotoch! bezpecnost cestnej premavky nadovsetko! a to este nie je poladovica!

jajka001_

no sila. ja by som mu hned povedala. nesmies sa nechat, presne ako tu pisu, ak sa neozves, zacne byt este doternejsi.

rozumiem ti

Ozvat sa jasne a razne. Ak to nepomoze, ist za jeho nadriadenym a ziadat o vymenu instruktorov pre jeho neprimerane chovanie. A trvaj na tom.

A ak nahodou dojde ku konfrontacii, samozrejme, ze sa ti bude ohanat nedorozumenim, alebo nedopatrenim. Mozes kludne povedat, ze nedopatrenim je dotknut sa rukou kolena. Opakovany pokus o osahavanie prs je umysel.

wowo1

povedz mu to dorazne a slusne!!!!!vetou -,prosim mozete si dat tu ruku inde? nemozem sa sustredit.dakujem!
UVEDOM SI AK TO NEPOVIES on bude pokracovat!! ,viac a viac,,,,,,,,pozname hovada

Iveta Michael

Diana..

Prosím ťa,naber odvahu a hneď ako sním budeš mu to povedz že si to skrátka neželáš...ale povedz mu to bez okolkov!

Inak z tej jazdy nemáš nič,neužívaš si ju..nevieš sa sústrediť na to čo máš...a pri plnom strese urobíš len chyby...a to všetko chceš dokedy znášať?

Hovorím ti,netrp naviac už ani jeden deň,dobre? A bola by som rada keby si sa potom ozvala a napísala že ako to dopadlo,oki?