Detoxikácia pečene - kúra oliv. olejom

9titinka5

tiez si kupujem ten Liver Rescue od HealthForce obsahuje aj ten spominany pestrec robim pravidelne kazdy rok kurz a vysledky mam v poho uz

s9

Inak prestrec som uzivala par dni, pocas a par dni po ociste pecene. odporuca sa to kvoli lepsej produkcii zlce a podiela sa na bio. procesoch pecene a zlcnika. Mozno existuju silnejsie pripravky ako pestrec, ale ziaden nieje prirodzenejsi pre pecen ako prave on. Chcete vasu pecen podporit v jej uzdravovacom procese, ktory ju nielen vycisti ale aj vyzivy, alebo stavite na rychly efekt a nalejete do seba domestos a rozleptate si pecen, hlavne ze je cista.. Lepsie prirovnanie mi nenapadlo. Treba upriamit pozornost aby pripravok v akejkolvek forme obsahoval co najcistejsie vytazky v najvyssej moznej koncentracii a nielen odvodene esencie. Internet je plny informacii, Vela z nich je cisty zmatok. Dajte na intuiciu, kazde telo vie co potrebuje a vyziada si to len sa treba naucit pocuvat ho. V opacnom pripade je skvela cinska medicina kde si viete nastudovat ako telo funguje a potom vam bude uz vsetko jasne :) Pripravky cinskej mediciny su v bilinnej silne koncentrovanej forme, ktore posobia ako liecivo a najdete tam taktiez gulicky, ktore ozdravia pecen. Mozem tiez odporucit, na trhu je to to najlepsie z volne dostupnych doplnkov a obsahuju aj pestrec. Ale Malachowa metoda je TOP

s9

Zdravim,
odporucam uplnu ocistu podla ruskeho liecitela Malachowa. Bola som tazko chora a liecba zapadnou medicinou zlyhala vo vsetkych smeroch. Odniesla si to aj pecen. Po dlhom reserse, radach a skusani vsetkeho mozneho som sa dostala k Malachowi. Vzhladom k tomu, ze mam vlastnu skusenost naozaj takmer so vsetkym co sa dalo vyskusat mozem potvrdit, ze ostatne procedury a doplnky stravy ci im podobne pripravky nie je mozne prirovnat sile a vyslednemu efektu ocisty podla techniky tohto pana z Ruska. Ja som sa dala na kompletnu ocistu, ktora je casovo narocnejsia, ale ked sa clovek boji o svoj zivot na zaklade choroby tak urobi aj nemozne. Dnes s odtupom casu mozem skonstatovat, ze to vobec nebolo narocne. Ovela narocnejsi bol zivotny styl akym som dovtedy zila. A ten ozdravny proces, ktorym si telo prejde otrasie cloveka az v dusevnych zakladoch. Zmenu som nepocitila len ja, ale aj moje okolie co je asi ta najlepsia forma feedbacku co sa efektivity tyka. Tuto procedurou si presli aj moji blizky, kedze boli ucarovany s toho ze sa mi podarilo nielen vyzdraviet a omladnut ale zmenil sa mi aj zivot od samych zakladov a nabral novy pozitivny smer. Odvtedy (a to su zu roky) som nebola u lekara ani s obycajnou chripkou. Dovtedy som o podobnych veciach len citala a prevracala ocami nad takymito nadludkymi tvrdeniami a dnes.. clovek sa meni a s nim aj vsetok zivot okolo neho. Dufam, ze tych co hladaju to naladilo a motivovalo. Stoji to za prestudovanie. Telo je uzasny vesmir sam o sebe a nepotrebuje ziadne lieky. Vylieci sa samo ked ho spravnym smerom podporite.

BJ_2

K tomu, co napisal RNG, pestrec sa ma brat v takzvanej kasicke, ked sa to zmiesa s olejom, a ten sylimarin sa vyluhuje do oleja. Samozrejme nie vsetok. Trebalo by zistit kolko. To by bolo dobre.
Do vody sa nevyluhuje tolko, co do oleja.
48g na 1 kg je maximalna davka, teda to bude najdokonalejsi sylimarin. Skor by trebalo pocitat, ze vacsina sylimarinu bude mat tak 20-30g/1g semien. Teda ked to prepocitame, 100g prasku bude obsahovat 2-3g silymarinu, 10g prasku budem obsahovat 200-300mg, z toho sa vyluhuje asi tak 100-150g v priemere, ak sa vyluhuje 50%. (co nemusi byt pravda, mozno to bude menej ako 50%, mozno viac).
Problem ostrepestrecovych kur je ten, ze sa nevie, kolko sylimarinu sa vlastne ziska, cize jeden moze brat malo, a druhy zase zbytocne vela, cize vzdy treba ratat s najnizsou davkou, pre istotu. Pride mi naozaj v tomto pripade rozumnejsie pouzivat extrakt, teda vyzivovy doplnok , v ktorom je zarucena davka, navyse to vychadza lacnejsie.

Jozefe

Zdravíčko.Pestrec je nič.Ak chcete skutočnú detoxikáciu pečene tak jedine protokol doktora berksona.Mám celý protokol doma v podobe amerických doplnkov(sylimarín,alfa lipoická kyselina a selén) a doplnkov zo slovenska ktoré je dobré užívať popri tom.Objednal som to s tým že ide o pečeň ale asi niei.čiže odpredal by som za rozumné peniaze.naozaj je toho kopa a zaplatili by ste nepomerne viac keby to kupujete normálne.Všetko je v záruke a neotvorené jozef.ponistjp@gmail.com,0903446417

andrejkaa21

suhlasim s nazorom ze treba vysadit mlieko,cukor atd.. plus ja som si davala pripravok ZeoForce, je to zeolitovy il, viaze na seba skodlive latky

jozkomrkvick

hm - detox nie je iba slovo - ale netreba čakať zázraky na počkanie - ja robím 6 týždňový "pôst" - skoro žiadne mäso, ráno lyžica oliv. oleja a lyžica citron. šťavy, potom pol litra by&linného čaju, veľa zeleniny, žiadna biela múka, cukor a mlieko a skoro po 3 tyždňoch tohto systému čistenia sa zvnútra sa cítim tak ako už hádam 20 rokov nie - baví ma život, nechutí mi sladké, dokonca mi doslova smrdí mäso(neviem, prečo to je - proste to tak je), som kĺudnejšia, dobre spím.nie že by som občas chuť na sldkosti nedostala, ale keď viem,že mi to škodí, tak načo to mám pchať do seba?
radšej si dám sušené alebo čerstvé ovocie, to má cukry tiež a naviac aj vlákninu, ktorá mi pomáha....