Báza pod makeup

safrena

ja napriklad bazu pod make up nepouzivam. pouzivam uz skoro dva roky tento krem www.annemarieborlind.sk a ten je vhodny aj ako podklad pod make up. takze niecim navyse sa netrapim a aj tak mam peknu, sviezu plet. podstatne je starat sa o nu, dat jej co potrebuje a pit aj vela vody, lebo aj to sa vie na nej odrazit.

bianca.pp

ako podkladovu bazu si davam Estée Lauder The Mattifier. je to zmatnujuca baza a je naozaj skvela, najlepšia a pokial ju budu vyrabat, budem si ju kupovat. Lenje drahšia, kupujem si ju na Notino

Glam

Ja mám plet velmi citlivu a suchu a ako podkladovu bazu pod make up pouzivam vylucne ciste prirodnu kvetovu levandulovu vodu bio-bachovky ta okrem perfektneho podkladu pod make up zmiernuje podrazdenie a upokojuje zacervenanie

eleonorika

Ja používam kozmetiku dermacol už niekoľko rokov a nemenila by som ja používam tento podklad.-odkaz odstránený- mňa je to veľmi príjemná konzistencia,aj sa dobre rozotiera a hlavne že drží

Bellka1988

Jedna yotuberka myslim ze nikki sa vola pouziva ako bazu Nivea men-after shave balm sensitive...pansky balzam po holeni...nedalo mi to tak som to skusila aj ja...lebo tie silikonove bazy mi mejkap neudrzali skor mi po nich mejkap zliezol a to som mala aj maybelline-baby skin,dermacol-satin base,garnier-perfect blur,Nyc-smooth skin,essence-my base,LRP-effaclar duo,ale tento pansky balzam je super...ma nemastne zlozenie,ani tolko skodlivin v sebe,je na citlivu pokozku,je 100ml oproti baby skin co ma 22ml...a cena je max do 6 eur...nieje co stratit ak nevyhovuje supnut priatelovy,ocinovi,bratovi...mejkap mi s nim vydrzal extra dlho a hlavne krasne hydratuje plet,ziadne supinky..
Jedina nepozitivna vlastnost je ze ma tu pansku vonu niveacku...ale ziadna tragedia ked sa vstrebe skoro vobec ho nieje citit...vyskusajte uvidite

marcelina78

pouzivam Guerlain, je dobra, nanasam ju na denny krem pod makeup, inak najlacnejsia je asi GOSH, je tiez celkom dobra, mala som ju , stoji asi 15 eur, tiez pekne vyhladi plet a makeup vydrzi dlhsie.

sunny6

nikdy som podkladovu bazu pod makeup nepouživala asi 3 mesiace pouzivam bazu BB boomer od Missha, ta baza vlastne vyhladzuje-vypina plet, hydratuje, rozjasnuje, ma jemnulinku perletovo ruzovu
farbu. Ale co je pre mna velke plus je to ze predlzuje trvacnost makeupu,ktory potom nesteká, ked je vyse 30 stupnov a zabranuje odparovaniu vlhkosti z pokozky, zmatnuje ale nevysušuje...
Badat dost velky rozdiel ak si ju dam potom je aj makeup na tvari o dosť krajší, dokonalý:))

zuzi74

jessi zabila:-)

majkaa111 nemusis si davat podkladovu bazu, ale aspon nejaky hydratacny denny krem by bol fajn pod make up.
Ta baza sluzi na to, aby ti dlhsie vydrzal make up pocas dna na tvari a vyplo ti ju.

Jessi_1111

Dobrý deň. Nepoužívam mejkap, (make-up, make up) a tak sa k tomu nemôžem vyjadriť. Len krémy (obyčajné aj iné) na tvár, telo , ruky, nohy). Dovidenia.