Báza pod makeup

katuša

presne tak, aj ja používam tu gosh bázu len výnimočne. stojí okolo 20 eur, no je to 30 ml balenie, čiže dvojnásobok dermacolu. Som prekvapená, že sa oplatí ešte viac. ja nevidím extra veľký rozdiel medzi tým ked mám alebo nemám tu bazu, ale makeup trošku lepšie drží aj vyzerá. na internete som našla celkom lacnú bázu s AA kozmetiky, no neviem či by bola dobrá. Inak som videla samé bázy krémového charakteru, a to sa mi veľmi nepozdáva, lebo vždy používam aj hadratačný krém.

darkdark

baby ja pouzivam tu malicku od dermacolu, mam mastnu plet. nanesiem a necham uplne uschnut. potom makeup - ktoreho musim dat viac ako bez bazy (akoby ho vpijala). ale plet potom vyzera super. nevyhoda je ze je to drahe a mne osobne sa to velmi rychlo mina, takze to pouzivam hlavne tak na nejake akcie a na vecer. v robote mozem byt aj skareda :)

katuša

ahojte, práve mi dochádza báza gosh a v drogerii som našla len bazu od dermacolu, ktorá je strašne maličká a tá zmatňujúca je dokonca akoby krémová, takže si myslím, že sa rýchlo minie. Vyrábajú aj iné značky takéto bázy?

andrea8

Zatial sa mi nepodarilo nájsť bázu od AA kozmetiky v lekárni. Jedine na nete objednať, a to celkom preplatím. Pozerala som sa na tú bázu od Dermacolu, je to strašne maličké, drahé a mám pocit, že pri mojom dennom používaní by bola za dva týždne preč.

bibba

hmm, uz dlho som sa chystala na tu bazu od dermacolu, kolko stoji v drogerke? zatial mam zasoby, som si vzdy nakupila bazy od oriflame ked boli akcie nanho. ten je taky normalny -do pohody. ale rada vyskusam nejaku inu, pocula som chvaly na bazu od Gosh. a je vyborna ta od dermacolu teda hovorite? no ja mam tiez mastnejsiu plet a viem, ze by sa pod bazu mal dat este aj krem, ale to nerobim... dam si len bazu a nato make-up a puder... vecer som si teraz zvykla davat masku s kyselinou hyaluronovou, je super vstrebatelna, je od Ryoru a ja ju pouzivam ako krem a budem vtom pokracovat. je uplne jak krem, aj ked to je maska, robi dobru plet, rano este uplne fresh + berem Acneon z lekarne proti akne... ak sa tu bude niekto pytat aj problem na akne...

kaciatko_7

ja mám bázu značky Artdeco a tá je úplne super... najprv si dám krém, nechám 10 min., potom bázu a po takých 2 min. makeup... mám pocit, že s bázou makeup dlhšie vydrží

Cashia

ja mám tiež tú od Dermacolu a spokojnosť veľká :) ja to rozotieram na kritické miesta takmer do stratena a nechám ešte na chvíľu "uschnúť"...potom dám ešte podkladový krém (makeup primer) a potom makeup..

danielaaa

ja mam tiez sem tam akne a je to ok, ja si dam krem necham vstrebat potom bazu a hned nanasam make pu a dlhsie mi vydrzi na tvari aspon mam taky pocit

Scotch

a mozem sa opytat, prosim vas, ako sa ta baza nanasa? ze ci sa to ma uplne votriet (vstrebat) alebo len natriet a na taku este ako to povedat, mastnu alebo tak, nanasat make up? (ak chcete konkretne tak ta od dermacolu) nevedela som ako to am pouzit ci vtierat ako krem alebo co..