Báza pod makeup

darkdark

baby ja pouzivam tu malicku od dermacolu, mam mastnu plet. nanesiem a necham uplne uschnut. potom makeup - ktoreho musim dat viac ako bez bazy (akoby ho vpijala). ale plet potom vyzera super. nevyhoda je ze je to drahe a mne osobne sa to velmi rychlo mina, takze to pouzivam hlavne tak na nejake akcie a na vecer. v robote mozem byt aj skareda :)

katuša

ahojte, práve mi dochádza báza gosh a v drogerii som našla len bazu od dermacolu, ktorá je strašne maličká a tá zmatňujúca je dokonca akoby krémová, takže si myslím, že sa rýchlo minie. Vyrábajú aj iné značky takéto bázy?

andrea8

Zatial sa mi nepodarilo nájsť bázu od AA kozmetiky v lekárni. Jedine na nete objednať, a to celkom preplatím. Pozerala som sa na tú bázu od Dermacolu, je to strašne maličké, drahé a mám pocit, že pri mojom dennom používaní by bola za dva týždne preč.

bibba

hmm, uz dlho som sa chystala na tu bazu od dermacolu, kolko stoji v drogerke? zatial mam zasoby, som si vzdy nakupila bazy od oriflame ked boli akcie nanho. ten je taky normalny -do pohody. ale rada vyskusam nejaku inu, pocula som chvaly na bazu od Gosh. a je vyborna ta od dermacolu teda hovorite? no ja mam tiez mastnejsiu plet a viem, ze by sa pod bazu mal dat este aj krem, ale to nerobim... dam si len bazu a nato make-up a puder... vecer som si teraz zvykla davat masku s kyselinou hyaluronovou, je super vstrebatelna, je od Ryoru a ja ju pouzivam ako krem a budem vtom pokracovat. je uplne jak krem, aj ked to je maska, robi dobru plet, rano este uplne fresh + berem Acneon z lekarne proti akne... ak sa tu bude niekto pytat aj problem na akne...

kaciatko_7

ja mám bázu značky Artdeco a tá je úplne super... najprv si dám krém, nechám 10 min., potom bázu a po takých 2 min. makeup... mám pocit, že s bázou makeup dlhšie vydrží

Cashia

ja mám tiež tú od Dermacolu a spokojnosť veľká :) ja to rozotieram na kritické miesta takmer do stratena a nechám ešte na chvíľu "uschnúť"...potom dám ešte podkladový krém (makeup primer) a potom makeup..

danielaaa

ja mam tiez sem tam akne a je to ok, ja si dam krem necham vstrebat potom bazu a hned nanasam make pu a dlhsie mi vydrzi na tvari aspon mam taky pocit

Scotch

a mozem sa opytat, prosim vas, ako sa ta baza nanasa? ze ci sa to ma uplne votriet (vstrebat) alebo len natriet a na taku este ako to povedat, mastnu alebo tak, nanasat make up? (ak chcete konkretne tak ta od dermacolu) nevedela som ako to am pouzit ci vtierat ako krem alebo co..