mokrý orgazmus-ja ho nechcem

Eternit

Mokra, nic si z toho nerob a uvoľni sa... aj pre mužov je to vzrušujúce keď zena strieka... Prid ku mne, tam sa mozes uvolnit a striekat kolko chces... ja to mam rad...

blondska7

Orgazmus sa predsa nespája len so striekaním!!!Môžeš ho dosiahnuť aj bez toho, aby si striekala....a to, že je všetko naokolo teba mokré, je už signál toho, že si dosť uvoľnená....stačí len vypnúť myseľ....na nič nemyslieť a orgazmus sa dostaví sám :)...možno sa to hovorí ľahko, ale dá sa to ;-)

AdamKrt

mokra:

a/ vyskusaj si to po prve vo vani, tam je to jedno
b/ kup si nepremokovau podlozku, ake sa predavaju pre deti,

napr. taketo...
www.prebabo.sk

alebo nepremokave plachty, ako sa predavaju pre seniorov. Kupis v predajni zdravotnickych potrieb, mozno aj v lekarni...

Hodis si pre pohodlie este na to uterak a mas klud. Ked uterak premocis, date to vysusit. Nic sa nedeje, vsade mas pohodu a cisto...

Problem je v tom, ze to potlacas. Mala by si urobit opak, pomoct tomu vytlacit to von.

mokra

no proste keď to už na mňa ide, ale k orgazmu ešte nedôjde, len je to väčšia rozkoš vtedy začnem striekať nie zase žiadne prúdy, ale tak postel je vždy mokrá, len ide o to že ja ten orgazmus nedosiahnem, lebo sa uvoľniť neviem, lebo keby som sa uvoľnila tak si to neviem predstaviť čo za mláka tam bude

sweater

behind ved ja ju chapem, pocity ma pri tom rovnake ako ostatne zeny, teda aspon si mylslim a akurat je vsetko okolo mokre..