Ak hocijaka zena vie, nech poradi ako na chlapov

hondaX

jajka, ja som mu uz napisala ze ked chce zajtra nech pride, ale s tym ze ma nebude v noci budit, lebo chcem mat klud. Tak uvidime, ale hej je si so mnou isty. Ono ja mu poviem nieco co mi vadi ked som s nim a na druhy den to spravi zas, tak neviem o com to je, som mu vravela ze ma nerespektuje a on ze to nie je pravda a ze som jeho poklad.
Ja sa v nom nevyznam, stale ho lubim ako predtym a neviem co mam robit

jajka001_

a preco nepride on ku tebe? nechce sa mu ist ku tebe, ty mas dojst aj odist, ake pohodlne, predpokladam ze ho tam budes aj bavit. ani sadnut do auta a previest sa hore dole sa mu nechce. sak nech necha tak...napis mu ze ides do mesta... :) mozno si je tebou prilis isty

hondaX

jajka, no ja fakt neviem, lebo mi aj hovori ako ma lubi, teraz sme si pisali a povedal ze pride po mna iba ak budem u nho spat, co sa mi tiez zda byt divne a predtym zas ze on mi nebude robit taxikara, co je hovadina totalna. A navyse ked som u nho tak ma velakrat v noci budi niekedy len tak a mne to vadi potom sssom rano nevyspata...som mu povedala ze u nho budem len ak tieto veci robit nebude, ze ma to nebavi... Ale v tom ze sa nechce zmenit ani kvoli mne mas asi pravdu, ked som mu povedala ze sa strasne zmenil, lebo sak sme spolu par rokov, tak on na to ze vobec nie, kebyze sa takto ku mne sprava chlap na zaciatku tak ho rychlo poslem prec. Neviem preco si to ani neprizna, je strasne pohodlny a taky aj sebecky

jajka001_

nelubi ta, keby ta lubil tak dobehne on, hlavne ked ma auto. rozmysla stylom - dojde, dobre, nedojde - nevadi. nevadis mu. asi tak. berie to tak ze lub ma aky som. nelubis ma tvoj problem. ja sa nezmenim. on pre ten vztah nic nespravi. ze ta ma rad, to je sice fajn, ale takych najdes :) nenechaj sa vyuzivat.

hondaX

No nieco na tom je. Som taka povaha kludna,nekomfliktna a priatel je zas opacny tak radsej ked nieco riesim to v klude a snazim sa mu to povedat ako to vidim ja, len on ma asi neberie vazne

hondaX

Trdelnikovo, je vidiet ze si necital predchadzajuce prispevky a vobec nevies ako to vlastne je. Ide o to, ze ked mame byt spolu tak ja vzdy pridem ale on nepride skoro nikdy aj ked moze. Tu ide o princip. No ano chlapovi vyhovuje ked zena vsetko spravi, a o vsetko sa postara a nemusi ani prstom pohnut, ze? A laskavo nepis ze mam dospiet, ked vobec nevies o com je rec.

trdelnikovo

hondaX chod sa prosim ta z toho vyspinkat a dospej...potom mozes klast normalne otazky...inac toto je presne ono. Ked ide o upratovanie tak chcu od nas, aby sme im pomahali aj s vyslovene zenskymi pracami, lebo chcu rovnopravnost. Ale ked ma raz za cas zena zaplatit spolocny ucet z restauracie tak to nie, ani za boha, platit ma odrazu vsetko chlap, inac je lakomec. Ach jaj, do zadku kopnut len taky fukot.