Ak hocijaka zena vie, nech poradi ako na chlapov

hondaX

no vies co, minule som mu doma nasla taku malu lampicku a to mu uplne staci a som mu povedala ze od dnes ju bude pouzivat. Ja mu to zajtra pripomeniem ak nepochopi tak ma smolu. Raz mi tusim aj s lampou svietil do oci a mi aj to povedal ze som pekna ked sa hnevam, takze rozmyslam ci to nerobi aj naschval

jajka001_

kup mu malu lampičku :)
a opytaj sa ho či mu nevadí že ti to vadí. či musí to svetlo zažať. a uz vobec nechapem preco ta budi lebo on nemoze spat. skus mu to spravit ty co na to povie.

hondaX

jajka, raz som ho tak naozaj praštila, ale tak vies ked poviem jasne nebud ma, preco to nerespektuje. On zvykne chodit neskoro spat, ja okolo 23.00, dobre nech je hore ale nech je potichu a nie ze ked ide spat zažne svetlo, co svieti na celu izbu, je to na šlaktrafenie. Zajtra ak to bude rovnake tak tam viac nespim.

jajka001_

a ze budi ma len tak lebo on nemoze spat...by som ho zabila :)tvar sa ze spis a zo spanku mu daj šupu a potom mu vysvetli ze ked ta vytrhnu zo spanku, sa zlaknes a metas okolo seba rukami :)

jajka001_

hmm otazka je ze ci chces s takym nechapavym chlapcom stravit zivot a neustale sa nechat vytacat kvoli banalitam
nabuduce mu kvapky nachystaj na stolik ty:)

hondaX

no ze preco ma budi? to je dobra otazka niekedy ma budi len tak lebo on nemoze spat, alebo ked si hlada kvapky do nosa tak rozne velke svetlo (vtedy ho idem "zabit"), alebo ked chce tu jednu vec,asi vies aku. Uz som mu tolkokrat povedala nech mi nesvieti s tym svetlom, ze nech si zoberie baterku alebo nech si tie kvapky da na stolik a nie on furt. Ale tak to je len jedna z veci co mi vadi

jajka001_

no mna ked niekto v noci budi,som schopna vrazdit :) neznasam to. a som velmi neprijemna :)
preco ta vlastne budi?

hondaX

dakujem za nazory, no ja posledne 2 tyzdne si vravim svoje a on stale nechape a pyta sa ma co sa mi stalo a ze sa mi nic nepaci a taketo reci. Dnes dokonca povedal ze sa mu vyhrazam, ked som mu povedala ze ked ma bude v noci budit, nech po mna ani nechodi, ze radsej budem doma. Ako moze takto chlap uvazovat,nerozumiem. No ja som sa dostala asi na ten okraj a preto si vravim dost i ked je to nieekdy dost tazke. Mna dost ovplyvnilo to, ked mi nieco mile povedal, a potom som to hodila za hlavu, lenze takto si neviem manzelstvo predstavit. A u nas bola rec uz aj o tom. No nechcem sa trapit a chcem aby pochopil to co pri sebe ma, asi nerozumie ze ma moze aj stratit tymto spravanim

jajka001_

spravi to zas lebo na neho to nema vplyv, ty sa mu postazujes ze ti to vadi ale napriklad neodides, nic nespravis len mu to povies. zrejme tomu nechape. alebo je jednoducho sebecky.

betkacat

tak čo tu čítam, vypadá to že mladí muži sú dneska dosť pohodlní...radšej nenapíšem ďaľšie adjektíva čo ma napadli...ja som ale mala ako mladá manželka tiež problém, že som manželovi vždy ustúpila, až som sa dostala až na kraj, a on samo chcel aby som šla dalej, lebo to je tak vždy ťa ten druhý tlačí pokiaľ sa dá...nemala som žiaden priestor pre seba a bola som nešťastná...ale ani muž nebol spokojný,lebo čo z takej partnerky, že...tak som si povedala, že dosť a začala som sa starať aj o seba, svoje koníčky a odrazu som vedela povedať nie a už som nebola tá milá a a ochotná vždy a čuduj sa svet, nikomu to nevadilo a ked tak som si povedala svoje a odvtedy sme spokojní obaja...a to už sú nejaké roky odvtedy...jajka má pravdu, ked chce nech príde, máš skúšky to je teraz tvoja priorita a nech sa chlapec trochu snaží aby o teba neprišiel...