Lanove semiacka

Príspevok v téme: Lanove semiacka
anonym888

Ahojte, je tu niekto kto absolvuje tuto kuru ?
Uz lanove semiacka uzivam priblizne takmer mesiac pravidelne. Rozhodla som sa tak po tom, co som uz vycerpala vsetky moznosti zbavenia sa akne... zatial nevidim nijake zmeny, lepsie povedane, ziadne... myslite si ze to casom pride ? Nemam ani pocit ze by sa mi cistili creva alebo ze by som sa citila nejako inac...
Mozno to uzivam zle..neviem. Kazdy vecer si rozomeliem cerstve dve - tri male lyzicky semiacok, pridam dve lyzice jogurtu a od oka si nalejem lanovy olej, priblizne dve tri lyzicky... alebo by som to mala presne ? Neuzivam popri tom nijake caje ani nic ostatne co tam bolo doporucene :/ nejake cviklove stavy alebo nieco.. len si vzdy po tom vypijem zensky bylinkovy caj..moze byt aj to dovodom ?
Alebo to este uzivam malo a nemam cakat tak rychlo nejake zlepsenia ?

maria1113

aj ja sa pridávam k tejto téme. Ja ti to tiež meliem, potom to zmiešam do jogurtu. Je to dobrá vec, dobre to vyčistí črevá. Zbadala som, že keď užívam to semiačko, tak sa mi rýchlejšie mastia vlasy, vám nie?

kjkjk

Ahoj,aj ja jedavam na ranajky tieto semiecka a MELIEM si ich a zalejem to horucou vodou a miesam to dokym to dostane niaku formu..ma to lepsi ucinok:)

hammel

Tie semienka si môžeš dať na raňajky s ovsenými vločkami a sušenými hrozenkami. Dáš tam okolo 1-2 šálky ovsených vločiek, 2 lyžice sušených hrozienok, 2-3 lyžice pomletých ľanových semienok. Je to zdravé a výborne to chutí. Tými semienkami ak si ich dáš na raňajky sa aspoň trocha uvoľní žlčník.
Mirka 23: Ja som nehovoril o čajových lyžičkách ale o lyžiciach :)

hammel

Tie semienka si môžeš dať na raňajky s ovsenými vločkami a sušenými hrozenkami. Dáš tam okolo 1-2 šálky ovsených vločiek, 2 lyžice sušených hrozienok, 2-3 lyžice pomletých ľanových semienok. Je to zdravé a výborne to chutí. Tými semienkami ak si ich dáš na raňajky sa aspoň trocha uvoľní žlčník.
Mirka 23: Ja som nehovoril o čajových lyžičkách ale o lyžiciach :)

mirka 23

2-3 čajove lyžičky semienok je malinko. Ja som si na raňajky davala kolko som zjedla, približne decový pohar aj viac.
Popritom ale musiš upraviť aj stravu, nejesť sladke a nezdrave veci. Atď..

hammel

Dobrý deň ak ste mali akné tak by trebalo vyčistiť si črevá lebo na 95% bol problem tam. To že máte ľanový olej a ľanové semianka je dobré a kľudne si môžte urobiť doma sirnu patlaninu. Recept nájdete na internete isto tam bude toho dosť.