(Ne)priberanie od antikoncepcie

lilika

aj ja berem anikoncepciu uz 4. mesiac a ziadne priberanie som na sebe nespozorovala. Ale bojim sa toho momentu ak by som ju chcela vysadit, ze prave vtedy zacnem priberat.....Ma daktora s tym kladne skusenosti?????

lilika

retiazka17,
mne injekcie doktorka moc neoporucala, lebo sa vraj je vacsie riziko priberania....ma zle skusenosti s nou.

retiazka17

ja beriem antikoncepčné tabletky a chcem prejsť na injekcie, má niekto skúsenosti alebo už o tom niečo počul? A aká je asi cena? Ďakujem

janett

Ja som s antikoncepciou spokojna a vobec som nepribrala. Beriem ju asi pol roka. Predtym som sa tomu branila aj kvoli priberaniu. Ale nakoniec som sa odhodlala a zatial mi vyhovuje po vsetkych strankach.

success

ja som pri brani HAK nepribrala vobec, lekarka mi povedala, ze prve tyzdne sa bude vo mne zadrziavat voda a preto budem mat stale pocit hladu, tak som si povedala, ze prve tyzdne budem jest menej a nepribrala som a ani s tym pocitom hladu to nebolo take hrozne

lilika

lienka7,
na akej str. 39 ci 26??
.
.
.
.
Ja viem ze sa uz toho o Hak popisalo ale mna zaujima priberanie. Prosim ma tu daktora dobru skusenost????

lienka7

No o HAK je tu množstvo debát, na 39 strane, na 26 strane, ale ak som si to dobre zapamätala, tak holky si chváli HAK Yadine.