(Ne)priberanie od antikoncepcie

nanyka

danka 20.. takze ja beriem HAK Yadine a som maximalne spokojna. Udrziava telesnu hmotnost, pomohla mi s problematickou pletou,odstranila tie kasovite hrcky na tvari. A spresnila mi cyklus. Kramy dostavam kazde 4 tyzdne v rovnaky den a takmer aj hodinu. No proste ja som s nou maximalne spokojna. beriem ju uz rok. Vrelo odporucam. Aj kamoska ju berie a taktiez je spokojna. Yadine je najlepsie HAK na trhu, naozaj je super. Vies, je vsak aj mozne, ze to zavisi od kazdeho organizmu,ako ju vezme, a ako sa to prejavi. No ja na nu nedam dpustit. Tak sa rozhodni ako uznas za vhodne, no ja ti ju ozaj odporucam.

berenice17

ja som brala novynete asi 2 roky a nespozorovala som nejaku zmenu na vahe,jedine teraz mam problamy s menzesom ako som ju vysadila ale inak som si nemohla stazovat

danka20

Dobry den momentalne beriem HAK Lindynette, ale chcela by som brat inu Hak ake mate skusesnosti s Jeanine alebo Jadine.

dadka

Ja beriem antikoncepciu Triquilar asi 3/4 roka. Hneď po začatí užívania som pribrala aviacej som už nepriberala. Vrelo odporúčam :)

spidermanka

Ahoj, ja som brala antikoncepciu Regulon a pribrala som po nej, nebol to vsak tuk, ale mala som pocit, ze sa mi zadrziavala voda,alebo take nieco. Ked som ju vysadila po par mesiacoch som sa dostala na vahu aku som mala predtym a nic som nemusela robit. Myslim ze po vysadeni antikoncepcie sa priberania bat nemusime, skor vtedy, ked ju berieme a nevyhovuje nam.

asti

ja beriem mercilon rok a pol, nieze by som moc chcela, ale mala som problemy (cysty a tak), mam teraz 25r, a nepribrala som ani gram...a ked prestanem brat, tak uvidim...:o) dufam ze nieee...