(Ne)priberanie od antikoncepcie

lala

beriem diane vyse roka a praveze okrem toho ze mi vyrazne zlepsilo plet som schudla 6 kg, neviem ci je to hak alebo je to nezavisle od toho, ale je to tak..

lenka22

ja napriklad :))) vobec mi hak neovplyvnila hmotnost, naladu ani chute ani nic... zijem si ako predtym. Aj ked som ju mala vysadenu tak sa nic nemenilo... takze pohoda

kessy

beriem mesiac yadine-max spokojna,ani kilo navyse....
a viete ako sa da vyhnut tomu dlhemu krvacaniu na zaciatku?ze nazacnete brat tabletky 1.den krvacania,ale az piaty...mne to odporucila gyn a funguje to....takze tie kt zamyslaju nad uzivanim,spytajte sa na to doktorky...

iv

ja som brala loette a teraz trinordiol, som spokojna. pribrala som mozno 2-3kg. No nemozem povedat, ze to spôsobili tabletky, skôr ja sama.

tina

ja som zacala s HAK pred mesiacom a stale krvacam (lindynette).banujem ze som nesla na tuto stranku skor,pretoze rovnake skusenosti mali s touto hak aj ostatne baby.ja viem ze sa to upravi ale skor som ju zacala uzivat,lebo som chcela odialit menstruaciu,a tie ostatne veci ako doplnok.po mesiaci sa ma vratit priatel,takze som si ju predlzila.:(((

mladatko

hmmm pribera sa iba preto lebo hak zadruje vohu v tele neviaze na seb tuk ale vodu..ja beriem Mercilon...a som ete nepribrala...ale samozrejme musis si kontrolovat vahu...mat pohyb a zit zdravo...ma niekto ete skusenosti s touto HAK Mercilon

berenice17

inak ak budes priberat tak staci zajst za doktorom a on ju zmeni,kazda reaguje na rozne znacky inak a podla tvojich krvnych vysledkov ti dr predpise tu naj len pre teba