Pit, ci nepit ?

hammel

To že alkoholizmus je dedičnosť je úplna hlúposť. Dedičné môžu byť tak akurát zlozvyky rodičov a predkov.

notakto

no pozrite, moj otec bol alkoholik (zomrel ked som mala 11 asi) moja mama alkoholicka 10 rokov, pred rokom sa dala dokopy, sme ju donutili sa liecit na protialkoholickom..ale tych 10 rokov bolo utrpenim a to bol akurat cas mojho dospievania, puberty..takze dokopy, zila som 22 rokov s alkoholom.. teraz mam 23 a to obdobie na mne nechalo iste nasledky zrejme :D ale teraz je konecne vsetko ok.. no a ja neznasam alkohol, dam si tak raz za rok mozno na nejakej akcii.. dokonca som sa uz dvakrat v zivote riadne opila.. ale mam to stastie ze mam neznasanlivost k alkoholu, uz od prveho glgu je mi zle na zaludok, na vracanie.. takze opit sa viem len ked to ignorujem a po trochu poharikoch zvraciam.. :D a to je vsetko.. brat mi vravi ze som dobra sracka, ze nic nevydrzim :D
ale ide o to, ze som sa dozvedela od lekara ze alkoholizmus velmi dedicny.. tak len dufam, ze ma to v nejakom kritickom obdobi mojho zivota nezasiahne.. alebo mojich surodencov..

podstata je, ja som za NEPIT! naco? pre mna to nema zmysel.. a uz vobec nie sa opit, ja sa chcem zabavit a pamatat si to :D clovek je fakt pripeceny, ked ma v sebe alkohol..aj ked je vtedy presvedceny, ze vsetko je spravne co robi a tak to chce..

7adka7

Ani prípitok na stužkovej, proste nikdy nič ... dokonca ani nezjem rumové pralinky, pretože je tam rum ... priznávam, je to prehnané, ale proste mám k alkoholu odpor od kedy je v rodine ... mám priateľa a napr. jeho brat mi stále vyčíta, že nepijem ... ale on to nevie pochopiť keďže nemá problémy ako ja

7adka7

Nie nepijem alkohol, mam 20 rokov a nikdy som sa nedotkla poharika s alkohol ... alkohol je verny priatel mojho otca

george303

K zivotu patria problemy ... a alkohol samotny este nikomu problem ani pruser nesposobil vzdy si ho sposobil ten clovek ktory ten alkohol nezvladol ...