Antikoncepčná náplasť

moon_driver

ahoj lilianna ......zavial ma mesačný prach, ale už som tu :-)
*
nemozes byt taka skromna...ako sa hovori, hlad je preobleceny smäd, tak sa nedajme oklamat :-) Myslim ze maleho frtana by si v pohode zvladla. Naplast "Evra" by si to nevsimla a ja by som to nikomu nepovedal :-)
*
...a teším sa na ďalšie otázky od teba, tak smelo do toho :-)

lilianna

NOOOOOOOOOOOOOO KOOOOOOOOOnečnč som ťa prebrala. Už som si myslela, že Ti do tej mesačnej cesty niečo vbehlo
Čo sa týka toho frťana, neviem čo by to somnou spravilo.Ja najprv tak poskromne:)
Čo sa týka malej Llianky jajajaaaaj to by musel do mňa vstúpiť duch svätý

a poriadne ma osvietit: ))))

Ale ešte budem mať na Teba veľa otázok, no tie neskôr.PApa a pííííš...

moon_driver

nooo... kruzok "NuvaRing" sa na prst urcite davat nebude :-) Supnies si ho rovno "tam", ale musis davat pozor aby si ho priatel neodniesol na svojom "prste" :-)

moon_driver

lilianna.....jaaaaaj, max dobu uzivania HAK ti musi povedat gynekolog, ale podla mna sa da brat stale. jedine zeby si chcela malu liliannku, vtedy sa odporuca vysadit a po 3och mesiacoch az roku by sa mohla liliannka podarit :-)))
*
rozmery naplaste......hmm,este som si ju nemal moznost na nikom premerat :-)ale podla krabicky je to asi 5x5 cm. a nemusis ju mat len na chrbte, da sa dat aj na rameno, brucho a...a... zadok :-)
*
1 frtanek urcite neskodi, ale este som nikoho nevidel na flame pit cely vecer/noc jedneho frtana :-)

lilianna

ahoj moon-driver...
Aká je odporúčaná maximálna doba užívania hor.ant.? Koľko treba nechaľ organizmus oddýchnuť od toho? teda od HAKu?
A rozmery náplaste?
Vieš ,či ju nebudem mať cez pol pleca, ako v telke dnes jedna. Možno mala odtučňovaciu ap.

Noo ,keby mi náááááááhodou taký flám hrozil, nézaškodí pri EVRA 1 frťanek?

Len aby som potom tu náplasť nezliepala z čela. Huuuu....Inak dík za odborné rady.

moon_driver

liliana..... každú hormonálnu antikoncepciu by mal predpísať gynekológ až po výsledkoch pečeňových testov.
.
Evra náplaste stoja na 3 mesiace cca 1200-1300 Sk
.
Aj ked si blondína, tak sa nebojím, zeby si si to pomýlila...nalepená tabletka by ti zavadzala :-))))
.
Výhoda nalpaste je tá, ze nemusís kazdý vecer mysleit na tabletku a po preflamovanej noci ratat tabletky, ze ci si ich naozaj zjedla :-)))) Mozná nevýhoda je tá, ze budes mat strach, ze ci sa ti nahodou neodlepila :-)

lilianna

moon-driver So sestrou sme naraz užívali CILEST
Upravila sa nám pleť, zhustli vlasy,sestra
počas užívania CILESTu
schudla a ja som pribrala:( Inak sestra ho je už ako chlieb náš každodenný:)roky a je spokojná:)Veď má byľ aj prečo. Ja zasa rozmýšľam o tej náplasti.
Len mám jednu obavu, my sme blondinky a môže sa stať, že ona zje moju náplasť a ja si prilepím jej tabl.:)Len tak na okraj...:)

Lekárnik, koľko zaplatím za náplasť?
Zrejme aj pri náplasti si treba dať urobiť pečeňove testy.Čo povieš?

moon_driver

lilianna... ked sa da tak rad poradim :-) Nasadit VZDY iba jeden druh a nestriedat velmi casto (iba v pripade ak nevyhovuje)