Antikoncepčná náplasť

shelley

Caute, osobne pouzivam antikoncepcnu naplast viac ako 2 roky a som velmi spokojna. Je sice drahsia, ale setrnejsia k peceni. Avsak nezabudajte, ze kazdy organizmus je iny, takze opytajte sa svojho lekara na antikoncepcne naplaste.

maťulka

Ahoj tia: ja sa chcem opýtať ako funguje ten krúžiok? nemohla by si mi o tom povedat nieco viac? je to na predpis, alebo ako????

bejisko

Beriem hormonálnu antikoncepciu Triquilar. Na 8. deň užívania (cyklu) som začala brať antibiotiká Ospamox 1000 mg. Na 13. deň užívania (cyklu)som mala pohlavný styk, pri ktorom som sa nechránila aj ináč. Antibiotiká doberiem na 14. deň užívania (cyklu). Som chránená pred otehotnením alebo si mám zohnať Postinor2?

beautypatch

Trim24Seven náplasť na chudnutie

Na celý mesiac ( 30 ks)

Trim 24 seven redukčná/odtučňovacia náplasť je liek, ktorý znižuje chuť k jedlu takým spôsobom, že prostredníctvom náplasti vylučuje do tela prírodný extrakt fucus vesiculosus. Jedna náplasť trim 24 seven pôsobí po celých 24 hodín, to znamená, že efekt vyvíja aj počas spánku. Na Ďalekom východe už po stáročia používajú na redukciu prebytočných tukov guaranu, 5-HTP na znižovanie príjmu potravín a s tým spojených kalórií, lecitín na odbúravanie tukov, cholesterol na zníženie telesnej hmotnosti, L-karnitín hrá dôležitú úlohu v látkovej výmene mastných kyselín. Zinok, pyruvate, yerba mate, zmes ľanového oleja a zinkového citrátu, ktoré táto náplasť obsahuje, napomáhajú dodržať nízkokalorickú diétu.

www.beautypatch.eu

tia

ahojte, ja som naplaste nikdy neskušala, ale je divné keď vidím oblepené dievčičky.Ja som teraz už 3 mesiac na krúžku a som s ním nad mieru spokojná. Nemusím sa strachovať, aby som nezabudla zobrať tabletku a vôbec nikto nikto nevie, že mám ATK. Skúste ho.

lilianna

Ahoj pete kto je podľa teba čo sa týka antikoncepcie egoista muž alebo žena?
A prečo?
Ved ked sa pár dohodne na jej používaní je to vzájomné...
A ked nedohodne...neviem...:)

Inak egoisti v istom zmysle slova sme všetci...dobrovolne na silu
lebo tak to všetko funguje...
Ved ked maš aj niekoho rad maš ho rad aj
z istej davky egoizmu a nemusíš mať ani HAK ale to je na širšiu debatu a nemyslím to niejako zlomyselne:)papa...