Sprchujete sa každý deň?

Príspevok v téme: Sprchujete sa každý deň?
sprcha

Začala som študovať v Bratislave na VŠ a bývam na internáte. Spolubývajúce ma začali osočovať, vraj sa nesprchujem každý deň a preto naša izba smrdí. Vraj dnes sa každý normálny človek sprchuje minimálne raz za deň. Nemyslím si, že majú pravdu. Sprchujem sa dvakrát do týždňa a myslím si, že to úplne stačí. Ony sú síce v sprche každú chvíľu, zato ale na stole a posteliach majú bordel, všade zvyšky jedla, dokonca aj v skrini. Ak v izbe teda niečo smrdí, nie som to ja, ale tieto rozkladajúce sa zvyšky jedál. Kôš vynášam iba ja, lebo ony na to kašlú. Aký máte názor na to sprchovanie? Myslím, že 1 - 2 x do týždňa je prirodzená norma. Doma sme sa kúpavali (sprchu nemáme) raz za týždeň a zato sme vyrástli a boli zdraví. Ani moji rodičia sa nikdy nekúpali častejšie. Keď som to teraz spomenula mame, tak iba mávla rukou a povedala, že sa mám na to vykašľať,že sú to nejaké fajnové pipky a robia sa dôležité. Lenže ja s nimi musím byť každý deň a tie ich posmešky mi už začínajú liezť na nervy. Keby sa radšej učili, ale stále sedia pred zrkadlom, maľujú sa a zabávajú. Takto som si vysokoškolský život nepredstavovala.

ATIDE/ESMERA

Prepáč, Evička, ja už viem, že som sa pomýlila, ste písali ot ej airinej psolužaičke :D soryy. Inak ja keď mám krámy,t ak sa tma dolu umývam pár razy denne

airin

maom
...tak podľa toho či nosia tampony, alebo vložky ......ja to mám tak že cez deň nosím tampony , tak sa ´večer normálne osprchujem a cez noc si dám vložku a ráno ked vstanem, tak sa umyjem od spodu a dám si tampon... načo viac krát za deň ????

ATIDE/ESMERA

Smrdenie spoteninou neznáša asi každý :D a čo sa týka tej kráľovnej Alžbety, tak ona sa asi nesprchovala, lebo vtedy vôbec nebolis prchy :D skôr sa akže umývala, no hej, v stredoveku nebolo bežné umývanie sa, na hrady sa ťažko nosili kade s vodou,a halvne v zime, blo terab ajprikurovať, neboli sprchy, umelé kúrenia a vymoženosti ako dnes..:D a aj pretos a vtedy sprchovali málo, rpekrývali to púdrom napr. a tka, a nevestám sa pris vadbách dávali kytice, voňavé, aby rpekryli pach ich tiel, lebo onys a zvykli aj 3 týždne pred svadbou neumyť :D a keď boli na cestách, napr. kráľ Žigmund keď v 15 storočí cestoval na koni a vozoch do Kostnice, tak dke s amlai umyť? a to nehovorím os lužobníctve...u poddaných to bolot ak, že tam sa okúpala celá rodina v jednej akdi s rovnakou vodou :D riadny humus. PS: som historička .D

airin

jaja ...ja si myslím, že každá normálna žena, aj ked sa nesprchuje každý deň, tak aspoň ked má kramy, tak sa tam dole každodenne umyje ...a tie čo to nerobia, tak to musí byť riaden humus a musí to dobre z nej cítiť .....ty kks raz ked som bola na brigáde, tak ked som sa prezliekala pri mne bola ešte jedna baba a brutálne to bolo z nej cítiť a ked robila so mnou a s kamošom, tak dokonca aj on to z nej cítil ...

jajaja295.

airin
to co potis, ze preco by sa nemohla umyt,ked ma menzes? asi take, co sa umyvaju raz za tyzden, takym je jedno, ze vtedy smrdia este viac... proste sprccha kazdy den...

airin

ale zase každodenné sprchovanie nie je vôbec zdravé ..ale ked treba tak treba ...
jaja.....ked má žena menzes prečo by sa nemohla umyť ??? nechápem ťa ....ja ked to mám tak sa každé ráno od spodu osprchujem ...nechápem aký v tom je problém... je samozrejmosť že sa vtedx treba gabať....
nech sa každý umýva tak ako mu to vyhovuje, ale zase aby nesmrdel spoteninou