Sprchujete sa každý deň?

Príspevok v téme: Sprchujete sa každý deň?
sprcha

Začala som študovať v Bratislave na VŠ a bývam na internáte. Spolubývajúce ma začali osočovať, vraj sa nesprchujem každý deň a preto naša izba smrdí. Vraj dnes sa každý normálny človek sprchuje minimálne raz za deň. Nemyslím si, že majú pravdu. Sprchujem sa dvakrát do týždňa a myslím si, že to úplne stačí. Ony sú síce v sprche každú chvíľu, zato ale na stole a posteliach majú bordel, všade zvyšky jedla, dokonca aj v skrini. Ak v izbe teda niečo smrdí, nie som to ja, ale tieto rozkladajúce sa zvyšky jedál. Kôš vynášam iba ja, lebo ony na to kašlú. Aký máte názor na to sprchovanie? Myslím, že 1 - 2 x do týždňa je prirodzená norma. Doma sme sa kúpavali (sprchu nemáme) raz za týždeň a zato sme vyrástli a boli zdraví. Ani moji rodičia sa nikdy nekúpali častejšie. Keď som to teraz spomenula mame, tak iba mávla rukou a povedala, že sa mám na to vykašľať,že sú to nejaké fajnové pipky a robia sa dôležité. Lenže ja s nimi musím byť každý deň a tie ich posmešky mi už začínajú liezť na nervy. Keby sa radšej učili, ale stále sedia pred zrkadlom, maľujú sa a zabávajú. Takto som si vysokoškolský život nepredstavovala.

dedy

ja tak uvažujem, po náhodnom prezretí témy, že vy musíte hrozné veci jesť a piť, keď tak hrozne páchnete, to znamená že sa vám riadny odpad vylučuje cez kožu, a teda sa musíte umývať každých niekoľko málo hodín, nechcela by som ísť s vami niekam na trojdňovú chatu alebo stanovačku, kde nie je elektrina a netečie voda a už vôbec nie teplá :D , už po pár hodinách by ste páchli ako zo stajne :D

lost

mimochodom, 1000 litrov (slovom tisic) vody stoji zhruba tolko, co internet na mesiac, vsak?

1000/30 = 30 povedzme

to staci na sprchu pre DVOCH ludi kazdy den
(kedze zvacsa sa sprchuje clovek v pomere 50/50 studena/tepla)

alebo pre jedneho rano a vecer.

...

i ked osobne som proti takejto logike :D no ale tak nech sa zapojim do nedelnajsej debaty :P

lionesssssss

ATIDE/ESMERA, ja som sa sprchovala už aj so zápalom priedušiek - každý deň ! šak som smrdela jak sviňa, celý deň som sa snažila vypotiť horúčku, som mala pocit, že ma je cítiť ešte aj k susedom.

ja nechápem, šak keď tečie teplá voda, tak aký problém?

ja aj po najväčšej žúrke, keď sa doplazím o šiestej hodine rannej domov s dvoma promile v krvi idem do sprchy !!!

mne sa vážne ešte asi snáď ani raz nestalo, že by som proste vošla do postele taká zahumusačená

to je proste asi vec výchovy alebo čo

lost

Maoam

:D no dobre :P

ale tak v nedelu ma byt klud nie? :P den pracovneho pokoja :D

ved ani policajti ma nepokutovali dnes, tak je fakt nejaky pokojny den :D

danka 0

Každy treti den ale nemyslim si žeby som smrdela. Iba je to zbytočne sa každy den mačať aj čas nato nie je a aj voda je draha