Wild Yam Bratislava

yam-zena

MultiLevel, vdaka za odpoved :) Cize az take zazraky cakat nemam :) a po tych 3 baleniach si prestala uzivat a cyklus uz zostal v poriadku? Ja som uz skusala kadeco, aj na pms, ale zatial nic so 100%nym efektom...

MultiLevel

Haaa, az teraz som si vsimla, ze uz som do tejto temy prispievala :D
Yam zena, mne wild pomohol. Nie sice po prvej krabicke, ale to som ani necakala. Uzila som dokopy asi 3 krabicky, nez sa mi cyklus upravil a ciastocne sa stratili aj bolesti pri menstruacii

MultiLevel

Yam zena, davnejsie som zo swanson.sk objednavala wild yam. Stal nejakych cca 5 eur a postovne bolo 3,60. Cize dokopy 8,60. Kurier bol drahy. Mozes vyuzit aj osobny odber, ale kde netusim :) Vsetko mas na stranke.

yam-zena

Pozerala som tu slovensku stranku swansonu. Kolko ale vyjde Wild yam spolu s postovnym? Nie je to postovne drahe? A chcem sa spytat na ucinky wild yamu, skusenosti. Na stranke pisu, ze je vhodny pre starsie zeny. Zase niekde inde som citala, ze ho mozu uzivat aj mladsie. Mozem ho vyskusat na pms a menstruacne krce? Je bezpecny?

MultiLevel

stara tema, ale mozno si to tu niekto precita, kto kupuje yam.
Zo starlife neobjednavajte, maju dost vysoke ceny. Ja objednavam zo Swansonu, wild yam ma tam vzdy vyjde do nejakych 6 ecok cca. Ved maju aj slovensku stranku, staci len hladat

janhv

Pekny den,
aj nam ostal zvysny Wil Yam. Orginal zabalena krabicka od Swanson. 100ks kapsuli s obsahom v jednej:
Wild Yam Root Extract(10% diosgenin) - 405 mg
Wild Yam Roo - 95 mg
Ak by ste mali zaujem ozvite sa na 9746@azet. sk

anikam

ja si ho kupujem v starlife tiez za 24 eciek, srdce mi trha, ked si predstavim, ze za ten isty som u RNG v obchode vysolila 3 eura!!!!