Wild Yam Bratislava

luciaaaaaa

Ak by ste niekto chceli,zostalo mi pár vecí z ameriky čo som objednávala,ešte mám toto:

nerozbal.Wild Yam 180 kps 425mg exp 10.2014
nerozbal.Donq Quai 100 kps 565mg exp.1.2012
otvorený Saw Palmetto 180 kps zostáva asi 140 kps exp.12.2014
otvorený Wild Yam 180 kps 425mg,zjedená asi polka exp.10.2014

Mne to pomohlo pri vysadení hak,ak by niekto chcel pošlem poštou,ja to už nepotrebujem.

lulina19@centrum.sk

janka666

Ja by som ho aj začala pestovať na záhrade a venovať sa tomu, ale kde zohnať korienky, resp. neviem ako vyzerá a ako sa rozmnožuje..ak by mi vedel niekto dať radu kde zohnať korienky na rozmnožovanie...
..RNG..ked sa pestuje v Kanade, dajú sa tam kúpiť semená na rozmnožovanie? Kde v ktorých predajniach?

RNG

Obvykle je najlepsie kupovat priamo od vyrobcu a nie cez rozne distribucne siete, najma multitierove(mnohostupnove)
Cim cez viac ruk tovar prejde, tym je drahsi a tiez starsi.

anjelik9

ospravedlnujem sa že je to tam toľkokrat =) ja som mala 90 kapsulove s 400mg yamu takže si na tom podstatne lepšie =p ja som rozmyslala aj zo zahraničia že si objednam bo každý že je to tam ovela lacnejšie len čo ked tomu zase ja nerozumiem =)

sandysue

RNG a kde mi ho doporucis kupovat? ja som si kupila ten o d swansonu s 10% diosgenin, takze je hadam dobry, ale tak ci to tu kupim za taku cenu, alebo objednam zo zahranicia za ,,pekne" postovne, tak som na tom v podstate rovnako...hlavne dufam, ze mi pomoze...skoro rok som bez menstruacie

RNG

to je hrozna suma za obycajny suseny pakoren. Inac podla odbornikov, dnes sa Yam(dioscorea villosa) pestuje aj v Canade, tj dal by sa iste pestovat aj na Slovensku. A to take odrody, ktore su obzvlast bohate na Diosgenin, lebo jedine to je naozaj ucinna latka v yame a kto neuvadza kolko tejto latky obsahuje dany vyrobok, asi sa nema s cim chvalit.Rozne odrody divokeho yamu z roznych miest pestovania maju totiz obsah diosgeninu od 1/2% az do 14% .
Dobre produkty su standardizovane na zaruceny obsah diosgeninu 10% ako napr produkt firmy Swansonvitamins.com, kde je 810 mg standardizovane na 10% diosgeninu, 100 kapsuli za $ 3.99.....
Tj kazda kapsula obsahuje 81 mg cisteho diosgeninu.

sandysue

kupila som ho v biopotravinach slnecnica, tiez stal 24€, je tam 100 tabliet s obsahom yamu 810mg, beriem 2 denne

anjelik9

kde a za koľko? ja čo som si vtedy zhanala na nete len zo starlife som našla a ten som si kupovala osobne aby som poštovne neplatila ale ten stál 24€ čo je dosť