Normálne dievča

Príspevok v téme: Normálne dievča
Petrolejko

Ahoj, mám pre niekoho možno zvláštny problém. Pred nedávnom som ukončil ročný vzťah. Rozišli sme sa v dobrom a teraz keď som sám chcel by som si nájsť nové dievča. Problém je v tom, že všetky sú rovnaké, arogantné, drzé a správajú sa ako kurvičky. S takýmito nemám problém, som inteligentný, dobre vyzerajúci chalan a tento typ dievčat sa na mna lepí. Ja chcem ale úplne obyčajné, skromné a hlavné slušné dievča. Také, ktoré má nejaký zmysluplný cieľ a má jasno v prioritách. Kde také nájsť ?

beskyd

bibi, uz som sa zlakol ze tu svoju audinu nespomenies dneska:) inak pacia sa mi tie tvoje usudky o mojich vztahoch, pohnutkach, mieste narodenia a povahe, to sa len tak nevidi ze to niekto vie zrhnut takto kompaktne, esteze si spomenula to svoje vzdelanie clovece, inak by som nechapal ani ako si k tym vsetkym mudrostiam prisla:) uz jedine ze by k tym gucci kabelkam pribalovali aj schopnost telepatie:)

Homer_Jay

Petrolejko: takú holku akú hľadáš a ja tiež nie je ľahké najsť .. väčšina je dávno zadaná vo vzťahu bud s fajn chalanom, s dostačujúcim chalanom, alebo s takým čo si ju nezaslúži a iba sa pre neho trápi ... tak či onak žiadna z týchto žien vzťah sama naukončí .. to je ich problém