Normálne dievča

Príspevok v téme: Normálne dievča
Petrolejko

Ahoj, mám pre niekoho možno zvláštny problém. Pred nedávnom som ukončil ročný vzťah. Rozišli sme sa v dobrom a teraz keď som sám chcel by som si nájsť nové dievča. Problém je v tom, že všetky sú rovnaké, arogantné, drzé a správajú sa ako kurvičky. S takýmito nemám problém, som inteligentný, dobre vyzerajúci chalan a tento typ dievčat sa na mna lepí. Ja chcem ale úplne obyčajné, skromné a hlavné slušné dievča. Také, ktoré má nejaký zmysluplný cieľ a má jasno v prioritách. Kde také nájsť ?

črievička

Určite nie v bare, na diskotéke, v prostredí kde si hľadajú obete "zlatokopky", spravidla nie odfarbené, a kde?????

Keďže také normálne sa neukazujú, napr. v prírode, pri športe,v podstate hocikde, ale ak hľadáš v inštitúciách pre zazobaných, tam nie sú....

A platí, najsť normálnu, milú osobu je ťažké....

kikusa33

Petrolejko, normálnych dievčat je dosť, ale nájde ich iba normálny chlapec.
Na druhej strane, taká ku*vička tiež nemá záujem o normálneho chalana, ale iba o takého.....

tak

ISS Fúúúúha, bola spontánna reakcia na Tvoj príspevok, ....

Petrolejko, choď na faceboook, odporúčam, je to dobrá vec, ...

ISS

No ved to. Tak ti dam mail na azet, a keby nieco, tak mi tam napis. Staci aj to icq cislo, ja by som to svoje sem tiez nenapisala.
Shameeka173@azet.sk

Petrolejko

Nie :D takto po večeroch mi to už nepáli :) V kazdom pripade by som rad pokracoval v konverzacii s tebou :) Cize nejake riesenie sa najst musi :P