Vianočný darček pre muža

Príspevok v téme: Vianočný darček pre muža
inanitka

ahojte všetci,
mám na vás prosbu, neviem čo mám kúpiť môjmu priateľovi na vianoce,pretože ja si myslím že ma už naozaj všetko :( nič ma nenapadá,sme spolu 5 rokov a už nemám žiadnu fantáziu,je vášnivý fotograf no vo výbave má tiež už všetko :(
prosím od každého nejaký nápad, budem nad každou možnosťou uvažovať a vopred ďakujem za cenné nápady :))))

evita87

Ja som vybrala sice mozno netradicny darcek, ale podla mna muza oslovi a hlavne maloktory si to kupi sam. Kupila som mu nadherny japonsky noz zo stranky www.dellinger.cz a uz teraz sa tesim na jeho reakciu. Naozaj je to krasna praca.

petrienka

Ahojte, viem že je to tu už dosť staré, ale ak by to niekto čítal a potreboval poradiť tak posielam na inšpiráciu takúto zvláštnu vec: www.waxaman.sk

NikcaB

Ja mam strasne rada tuto znacku najkufre. sk/messenger-talianske-vzdusne-sily-diagonal/ priatel ma prave tuto tasku do prace a je spokojna-kozenna je, ale maju aj ruksaky a ine tasky :)

amelianov1117

žienky, nemáte prosím tip na nejaký kufrík na cestovanie, či do práce, prípadne nejaký pracovný ruksak, tašku...proste niečo super pre muža :) cena nerozhoduje, hlavne aby bola kvalita

500xka

myslím že zážitok by bol fajn ;) skús trebárs pozriet na adrop a tam určite niečo vyberieš ;) ja som tam vybrala priatelovi skok padakom a bol nadseny ;)