Rady ohľadom lampy BIOPTRON

amanda23

nasla som aj pozicovnu na tieto lampy, www.biolampy-pozicovna.sk , lebo pravdupovediac, 500 EUR davat za nieco, o com nie som celkom presvedcena sa mi zda ozaj vela... Alebo sa lacnejsie daju kupit aj na bazari, ale je tam pravdepodobne, ze bez zaruky...

amanda23

zaujimave, nevedela som, ze sa to pouziva napr. aj pri ochoreniach priedusiek, nadche...Mate niekto skusenost aj s jazvickami po akne, na zlepsenie kvality pleti, pripadne vrasky?

danka20

My sme si doma tiež kúpili lampu bioptron compact III
www.zdravotnickepotreby.org
, najprv sme váhali, lebo stojí nemálo peňazí, ale teraz neľutujeme. Lampu využíva celá rodina už aj na nádchu a to nehovorím o tom ako ho chvália rodičia na boľavé kĺby.
Práve pozerám, že ho už majú aj v akcii....hm no mohla som par mesiacov počkať.

modráčik

Genesis:aj negativna skusenost je skusenostou...Treba mat svojho poradcu, ktoremu mozete zatelefonovat alebo meilom si pytat radu.Ozaj, kto biopton spravne pouziva, nie je s nim nespokojny.Mozno ste nedodrzal casovu postupnost, nasvecovanie mohlo byt pod nespravnym uhlom, casovo menej ako trikrat denne, nemal stabilitu ci vzdialenost....proste pricin moze byt i viac.Ak budete potrebovat, kludne mi na meil napiste,rada poradim.

modráčik

ela548-napis na meil-klikom na prezyvku.Ovsem, ak chces.Aj ti, ktori potrebujete poradenstvo, napiste na moj meil, nakolko nestacim chodit kazdodenne na forum.Rad zodpoviem Vase otazky.

Genesis

No pridam aj jeden negativny nazor. Ako ja som sa ju pokusal pouzit pri hojeni napr akne, alebo nejakej ranky, alebo pri zapale hrdla (som si svietil do ust), alebo na jazvu, alebo pri vyvrtnuti zapastia no musim povedat ze ziadny effekt a to som sa snazil naozaj ozarovat to miesto dlho. Lampu mam malu bioptron.

mirkami

Mne veľmi pomohla na exémy na rukách. Syn máva často nádchu a doporučili mi ju aj kvôli tomu. Takže zatial ju hodnotím pozitívne.
My sme kúpili Bioptronovu lampu cez stránku bioptron.bzk.sk

marysol

Pred 2 týždňami som si kúpila lampu bioptron ControlIII. Mám bolesti v kolenách,klboch, kratšiu nohu, ale hlavne ma trápilo vleklé obdobie \\\"kútikov\\\",na ktoré so vyskúšala všetko možné!Môžem doporučiť, aj neveriacim...nahrievam si všetky \\\"moje bolačky\\\"a som spokojná. Kútiky nebolia, nepraskajú, aj kože už narušená/išlo mi to až k tvári/sa zahojila.Už dávnejšie som mala skúsenosti s lampou,roky som mala neznesitelné bolesti v krč. chrbtici zo sedavého zamestnania,čo mi prechádzalo do šialenej 3 dňovej migreny.Ako som sa pred 7r nahrievala po migrene chvala Bohu ani stopy. Ale musí to mať aj trpezlivosť, a nečakať na momentálny zázrak. Napr. pri bolesti chronickej-koleno nahrievať až 25-50kr!!!ale nestojí to za to, ako jesť lieky?Ked ma niečo začne bolieť, lampa je po ruke som na dôchodku a hrejem sa ako na MIAMI:-))) Želám skoré uzdravenie.

baba-Gaba

Ja používam malý bioptron doma už 11 rokov. Som s ním veľmi spokojná. Kúpila som si aj veľký - nový typ už nepadá, stojí pevne a teraz pre spoločnosť Zepter aj pracujem. Viem Vám poradiť viac, môžete mi zavolať na č.0904670212.

hneva ma

lampa je dobra na priedusky na kozne problemy,no hneva ma a to dost,ked si chcem nasvecovat urcite miesto,tak si namierim stojan a kohutikom alebo ako sa to vola si to zatocim aby som to mala na tom mieste kde chcem svietit a liecit.No musite tak tu skrutku zakrutit zatocit,ze z toho az ruka boli a lampa vam klesa aj tak pomaly.Som hrozne nahnevana,ze taka draha lampa a nemaju to precizne vymyslene.Napr. kupila som si taky ziaric este pred tou lampou a tam nie je ani skrutka ale len to otocite smerom kde to chcete a stoji to presne.Prepacte pisem neodborne,lebo sa odborne na tu temu neviem vyjadrit,no dufam ze pochopite.Ked ju budete kupovat dajte si bacha na toto.Mali by to vylepsit.Ja som ju kupila min.leto.Chcela som to aj reklamovat kvoli tomu,no nemala som cas a potom som to nechala tak.