Rady ohľadom lampy BIOPTRON

Helus

tak to by aj mna zaujimalo,ja si svietim lampou mam reumatoidnu artritidu hlavne kolena ma neznesitelne bolia.Ale nejako mi to nepomaha.

geometria

CHcem sa poradiť , opýtať sa , biolampa mi veľmi pomáha na bedrové kĺby , na bolesť klbov som sa budila niekoľkokrát za noc . A teraz asi po 3-týždňoch svietenia , ma prestali bolieť. Tak isto mi to pomáha na reumu prstov na ruke , atď...
Biolampa obnovuje bunky a dopočula som sa , že môže obnovovať aj rakovinové bunky u tých , ktorí boli operovaní na rakovinu , tak teraz neviem , čo mám robiť.
Ja som už asi 7 rokov po hystetektómii maternice aj vaječníkov - HPV vírus , myóm . Na ožarovanie , ani chemoterapiu som nechodila.Nebolo treba.
Bojím sa , aby sa mi náhodou svietením neprebudili nejaké bunky , čo by sa zvrhli , poprosila by som o radu ,Ďakujem . Nechcem riskovať. Gabriela

xxxMaja

Mám podobné skúsenosti ako Tibor a to pracujem v zdravotníctve.
My vôbec biolampu neodporúčame a zvlášť nie od firmy Zepter, lebo tam vám už predajú biolampu na všetko a to doslova a tým pádom vytiahnu z ľudí len peniaze.
Je viac ochorení kde sa biolampa neodporúča používať a to napr.: epileptici, nádory všeobecne, lymfopatie a pod.

RNG

Rozne svetla podporuju rozne funkcie v tele . Infracervena napr zlepsuje cirkulaciu.
Ja uz dlhe roky obcas pouzivam LED infracerveny pad a na trhu je hromada inych, najma okolo 950 nanometrov co dost hlboko prenika a zlepsuje cirkulaciu tj je dobre na hojenie a regeneraciu.
Ale platit take nekrestanske peniaze za to je absurdum, pozrite ake vseliake sa ponukaju na internete
www.google.com
Moja ma asi 50 diod a stala ma asi 65 dolarov pred vyse 10 rokmi.
Hustota energie je asi 25 mW na centimeter stvorcovy, co je dost ale sa nemusim obavat o prehrietie nad normu.

Tibor_xx

Ja mám žiaľ s biolampou dosť negatívne skúsenosti, ktoré mám potvrdené aj istým dr.. Vlani mi otec umrel na leukémiu. Osvecoval si koleno aj viackrát denne a ako mi potvrdil lekár, dlhé kosti sa osvecovať nemôžu.
Nebudem to robiť reklamu a ani zákernosti f. Zepter, ale osobne som sa v nich veľmi sklamal. Pokiaľ potrebujete uzatvoriť zmluvu tak je všetko pekné, ale ak máte problémy je to už o inom.
Zepter bioptron kúpite lacnejšie cez net www.zdravotnickepotreby.org a nikto od vás nebude chcieť kontakty a neskôr do nemoty otravovať. Je to presne tá istá biolampa ale lacnejšia. Bioptron-y nevyrába f. Zepter, ale švajčiarska f. AG Bioptron. Je to jedno akú biolampu si kúpite, rozdiel je len v cene. Keď už tak pracujem s certifikátmi a ani f. Zepter nevlastní nový certifikát - práve preto "ich" biolampu predávajú aj iné spoločnosti.

evasvetlo

Po prečítaní všetkých príspevkov som rada, že ste spokojní s terapiou svetlom Bioptron. Výhradným dovozcom a predajcom na Slonevsku je Zepter Slovakia, spol.s.r.o. Neodporúčam kupovať cez internet, nakoľko nie sú oprávnení predávať Bioptron a nedostanete dôležité informácie, ktoré potrebujete.Stojan sa dá opraviť, hlava by nemala padať, obráťte sa na vášho konzultanta Zepter Medical.Ak Bioptron nepomôže, ako ste písal p. Genesis, tak asi to nepoužívate správne. Treba aplikovať Bioptron min. 10-20 min na jedno miesto, 2-3x denne, pokožka musí byť odmastená a nepohybovať sa počas ošetrenia. Treba liečiť aj príčiny ochorenia. Rada Vám poradím, 19 rokov sa zaoberám s terapiou svetlom Bioptron, mám veľa skúsenosti. Ďakujem za všetky pripomienky, prajem veľa zdravia

loli 1111

Dobrý deň
Prosím Vás je lampa účinná aj pri Erysipel,alebo Bercových vredoch? Na baktérie asi nie že? napr. Stafylokok.
Ďakujem

danka20

Mi používame biolampu snaď na všetko, tiez som nevedela, že pomáha aj pri nádche no v praxi som mam overené...Dobrá vec je tá brožúra ktorú mi pribalili...
Ja ked mam nadchu, upchatý nos, bolesti hlavy...je lampa na nezaplatenie...
Priznám sa, že aj ja som pozerala najprv na nejaké bazare...no nenabrala som odvahu, predsa niesú to malé peniaze a zaruka je predsa len záruka, a s tej stránky kde som ja kupovala www.zdravotnickepotreby.org
mám 5ročnú záruku. Síce už len 4 ale naštastie už rok nam dobre poslúžila....