Ako zistím či som panna? (bez odbornej rady)

124

Chcela by som sa spytat či sa da prist o panestvo sprstovanim priatel ma chcel viprstovat dal domna 2,prsti ale bolelo ma to tak hned prestal a kvapka krvi mi isla tak sa chcem spytat som este panna alebo nie

LjjMistr

Pridem a ti ju pozrem či si panna alebo nie popripade skusime ked vojde tažko si ak pojde lahko nesi :D alebo sa dohodneme ked tak holky pište o zaujem :)

husarova

Prosim vas poradte mi ci son pana alebo nesom pana nespala som z frajerom iba mna prstoval ale ani som nekrvacala nic
tak mi poradte prosim vas :(

lilian123

Dobry den, akurát som čítala príspevku k článku kedy je dievča ešte panna...jedna zdr. sestra tam písala že aj ked dievča nema panenskú blanu tak moze byt panna. chcela by som sa opýtať podla coho to potom lekar/ka zistí....dakujem za odpoved

Kvety zla

Lauris - mala si sex, nie si panna. To ci mas panensku blanu ti vsak nikto bez toho aby ti pozrel do posvy nepovie. Vezmi si zrkadielko a pozri sa.

Lauris

Prosivam sa mohli by std poradit mala som styk s chlapcom ale neuplny a az o dva dni mi tiekla krv a meskali mi kramy tri tyzdne som este panna ci ni?

wreck

jaj, zzorka, bud ty len rada, ze hlupost nie je rastlinka, bo by si celorocne chodila rozkvitnuta ako ceresnovy sad.

zzora

panenstvo je len abnormalita prírody. Mnohé dievčatá a ženy ani nemajú vyvinutú tú blanu, mnohé ju majú len tenučkú a nie uplnú, a iné ju majú pevnú ako guma. Pannestvo nieje ako uviedol Pompeje nick nieje žiaden dar pre muža lebo mnohé baby si ju odstránia už pri masturbácií a opätovnom zavádzaní tampónov. Nežijeme v primitívnych domorodých kmeňoch alebo arabských krajinách kde sú muži presvedčení že len oni majú právo priviesť ženu o panenstvo. Kecy. Oni niesú nadbohovia len si privlastňujú právo vyvyšovať sa nad ženami. Ani lekári už netrvajú natom či žena mala pohlav. styk s mužom ale rovno sa jej pýtajú na gynde či si tam aj niečo nestrkala sama. Robila som sestru na gynde takže viem o čom rozprávam :) Panenstvo je len mýtus ktorému ešte mnohí hlúpi veria :)