Masturbacia aj ked ma s priatelkou sex takmer pravidelne a casto?

Príspevok v téme: Masturbacia aj ked ma s priatelkou sex takmer pravidelne a casto?
Alice123

neviem co dodat.Z kazdej strany pocuvam ako si to kazdy robi ake to je normalne.Ja proti tomu nic nemam, a chapem ked je clovek sam ze je to fyziologicka potreba. Ale dotyka sa ma a neviem ako sa mam vyrovnat s tym,ze s priatelom mavame sex prakticky kazdy druhy den niekedy aj viaccjrat razy za sebou a on mi povedal ze si to robi priemerne dva krat za den. Som ztoho nestastna ja tomu nechapem...co ked to bude mat vplyv na nas sex.zivot?preco to robi tak casto??Mne sa to javi ako keby mu nieco chybalo ked to robi hned ked neni so mnou,..proste sa ma to dotklo a neviem co mam stym robit sama so sebou ako sa vyrovnat.Ja take veci ked sme spolu enpotrebujem.Netvrdim ze ked sme od seba dlhsie ze to sama neurobim.Ale toto mi pride fakt divne,ta frekvencia aku mi povedal a navyse ked mavame sex casto ...uz sa citim ako nenorrmalna ze mi je to neprijemne vediet o nom..

Alice123

Ved tomu rozumiem ze sa potrebujete vyprazdnit ci ako to zdovodnujes. Lenze potom nevidim na co so mnou spava a rovno si to nerobi furt sam? Mame sex casto a mna to bavi!Ale co jeho na tom uz moze bavit ked to urobi dvakrat sam a treti raz so mnou toto nechapem....a dotyka sa ma to uraza ma to :( ja neviem citim sa zle ze viac to robi so sebou ako so mnou bozeeee

xyxyz

robi si to preto lebo chlapi sa proste potrebuju vyprazdnit..to je vsetko..su to take zvieratka...nic na tom netreba riesit...lepsie si doma honit ako podvadzat