Masturbacia aj ked ma s priatelkou sex takmer pravidelne a casto?

Príspevok v téme: Masturbacia aj ked ma s priatelkou sex takmer pravidelne a casto?
Alice123

neviem co dodat.Z kazdej strany pocuvam ako si to kazdy robi ake to je normalne.Ja proti tomu nic nemam, a chapem ked je clovek sam ze je to fyziologicka potreba. Ale dotyka sa ma a neviem ako sa mam vyrovnat s tym,ze s priatelom mavame sex prakticky kazdy druhy den niekedy aj viaccjrat razy za sebou a on mi povedal ze si to robi priemerne dva krat za den. Som ztoho nestastna ja tomu nechapem...co ked to bude mat vplyv na nas sex.zivot?preco to robi tak casto??Mne sa to javi ako keby mu nieco chybalo ked to robi hned ked neni so mnou,..proste sa ma to dotklo a neviem co mam stym robit sama so sebou ako sa vyrovnat.Ja take veci ked sme spolu enpotrebujem.Netvrdim ze ked sme od seba dlhsie ze to sama neurobim.Ale toto mi pride fakt divne,ta frekvencia aku mi povedal a navyse ked mavame sex casto ...uz sa citim ako nenorrmalna ze mi je to neprijemne vediet o nom..

Tommy°Lie

Alice123

Moja hlavne hlavu hore... a dostatok odvahy uviesť svojho partnera na správnu mieru. Na rovinu mu povedz že ťa sex s ním neuspokojuje, a že je sebecké ako sa správa, pretože do postele si líhate dvaja so spoločným záujmom, a nie len preto aby sa on uspokojil...
Bolo by nespravodlivé teraz riešiť jeho výdrž, pretože naozaj poznám prípady keď to jednoducho dlhšie nejde ( lepšie povedaná nešlo ). Ale každý problém má svoje riešenie, len ho treba hľadať. Existujú rôzne znecitlivejúce gély či kondómy, prerušovaná súlož a rôzne iné taktiky, ako dokáže oddialiť svoje vyvrcholenie... Problém je len v tom, že si to musí uvedomiť a skúšať čo na neho funguje... Základom všetkého je komunikácia medzi partnermi !
A čo sa týka masturbácie, z toho si ťažkú hlavu nerob. Možno by to mohol obmedziť, netvrdím že nie, ale inak som názoru ,,nech sa radšej aj tri krát urobí rukou, ako podvedie s nejakou sukou,, - týmto som nikoho nechcela uraziť...
Najrozumnejšie preto bude ak sa jeho masturbáciu naučíš rešpektovať, a o svoje sexuálne uspokojenie sa s ním ,,pobiješ,,. Ak ťa naozaj miluje, spraví všetko preto aby si bola šťastná ( aj sexuálne ) a ak nie, nestojí ti o to , aby sa ťa vôbec mohol dotknúť...

ta3

Alice,
netrap sa, on je toho nie hodny, rozid sa s nim, je tolko inych, ktori by zniesli pre Teba aj modre z neba, tak preco sa trapit s jednym sebeckym clovekom?

ta3

ak nedokaze oddialit ejakulaciu dovtedy, kym aj Ty dosiahnes orgazmus, mali by ste mat dlhsiu a hlavne zmyselnejsiu predohru, ak ani tak nedosiahnes vaginalny orgazmus (nie kazda zena ho zaziva), mal by Ta on dokoncit prstami a jazykom a nie odbit Ta, ze dorob si to sama, to je egoizmus najhrubsieho zrna, skus sa s nim o tom otvorene porozpravat a ak ani potom sa nebude snazit o to, aby Ta lepsie uspokojil, alebo dokonca, ked nebude o tom ochotny ani hovorit s Tebou, rozid sa s nim

Alice123

Urobit ma viem len cez oral. Pri styku nie,pretoze ja to za 5min.neviem. NEviem ako on fungoval,ale povedal mi ze pri nom sa predchadzajuce priatelky urobili penisom.Mna neurobil tak. Takze to stym ze aj ja massturbujem tvrdil na obranu toho,ze ked neni oral tak ma nevie urobit,tak ze kludne sa mam ja urobit sama..ale ja nechcem!!!mne je to neprijemne hanbim sa take veci robit takto. A stres ze preco nemoze dlhsie nez 5minut kebyze to zacnem znova tak sa asi uz nastve,,,to zas on je na to citlivy zevraj sa snazi ale on nemoze za to...ok ved ja berem....ale proste sa mi nepaci ze sa sam odbavuje a mna neurobi inak ako oralne.Tak ma na to nastvalo stym ze si to on robi tak casto...Tak ja kebyze mam umely penis tak aj ja si budem orgazmy sksat robit ale ako ked to zavisi od jeho penisu...myslim orgazmus pri styku...proste akokeby ja nemozem za to ze viac nevydrzim ale robi sa sam lebo on to potrebuje fakt bohove to maju chlapi vymyslene a zariadene...

AdamKrt

Alice123:

co k tomu dodat, maz sebca. U mna je to zase opacne, ja neprestavam, pokial priatelka nema doma a ked ma dost, este skusam, ci ju nerozparadim. A ked ma uz toho ozaj dost, tak to ukoncim, ze s nou dosiahnem orgazmus pri sustredeni v priebehu 1-2 minut.

To je povaha. Niekto rad berie, niekto rad dava a je pre neho vacsia slast nieco dat, potesit, ako prijat.

Musela by si zmenit jeho myslenie. Kludne mu povedz, aky je sebec. Problem je casto v komunikacii. On si mysli, ze je to tak dobre. Dodeptaj ho, ze Ta vobec nevie urobit, ze si pri nom neukojena. Ze na to, aby si sa sama urobila, nepotrebujes chlapa. Normalnemu to trkne hned, ze bol vedla jak ta jedla...

Alice123

Zamyslam sa ci mu vobec zalezi na tom aby nas sex bol dllhsi a lepsi pre mna a nie pre neho aby to bolo strereotypna urobenie sa a ja nic...a to kde dojdem ked mi zakazdym povie v pohode zlato dorob sa kludne masturbuj aj ty?!!Ved ja to robila som len preto ze ma nevedel urobit..ale mam pocit ztoho sexu 5minutoveho ze by stym mal urobit nieco a ked si uvedomim ze ma v pici asi hlavne ze si este dvakrat potom vyhoni tak ako sa mam citit ja??ja nemam ziadne potreby??uspokojenia?ci sama sa mma robit naveky a 5x a budeme obaja stastni??

xyxyz

nie nie je to to iste honit si a spat so zenou...a chlapi su ako kraliki, robili by to stale, je to ich pud

naco to riesis?chlapi su proste taki...a keby si si citala toto forum tak zistis ze aj vela zien si to robi kazdy den a co?su to len dobre pocity pri ktorych sa clovek citi lepsie

videt ze si velmi mlada, ked dospejes pochopis ze toto vobec problem vo vztahu nie je..prosblem nastava az vtedy, ked nebude s tebou chcet spat

AdamKrt

Alice123:

neviem neviem, ale mne sa to zase tak casto nevidi. Podla toho, aky ma priatel apetit, jemu je treba kazdy den, minimalne 1-2x. To, co sa Tebe zda vela, sa inemu moze zdat malo.