Masturbacia aj ked ma s priatelkou sex takmer pravidelne a casto?

Príspevok v téme: Masturbacia aj ked ma s priatelkou sex takmer pravidelne a casto?
Alice123

neviem co dodat.Z kazdej strany pocuvam ako si to kazdy robi ake to je normalne.Ja proti tomu nic nemam, a chapem ked je clovek sam ze je to fyziologicka potreba. Ale dotyka sa ma a neviem ako sa mam vyrovnat s tym,ze s priatelom mavame sex prakticky kazdy druhy den niekedy aj viaccjrat razy za sebou a on mi povedal ze si to robi priemerne dva krat za den. Som ztoho nestastna ja tomu nechapem...co ked to bude mat vplyv na nas sex.zivot?preco to robi tak casto??Mne sa to javi ako keby mu nieco chybalo ked to robi hned ked neni so mnou,..proste sa ma to dotklo a neviem co mam stym robit sama so sebou ako sa vyrovnat.Ja take veci ked sme spolu enpotrebujem.Netvrdim ze ked sme od seba dlhsie ze to sama neurobim.Ale toto mi pride fakt divne,ta frekvencia aku mi povedal a navyse ked mavame sex casto ...uz sa citim ako nenorrmalna ze mi je to neprijemne vediet o nom..

camabuser

Take bud:
1. ma tvoj partner ma hodne vacsi sexualny apetit.. (potom vsak nevidim dovod, preco by ste sa nemilovali 4x denne spolu)
2. predtym ako mal teba velmi casto masturboval pocas dlheho obdobia (roky). Toto je nebezpecna vec, pretoze ludske telo si navykne na tuto sebaukajajucu cinnost a chyba mu to.. je to iny druh pocitov ako pri sexe a vyhladava to.

behind

Alice, myslim že ste normálni obaja.90 % mužov masturbuje aj ked maju sex s priatelkou alebo manzelkou.U toho tvojho je to sice dost vela, ale u kazdeho je to ine. V kazdom pripade nech ta to neuraza.Bolo by ti milsie keby chodil za prostitutkami?
Skuste z toho spravit nejaký spolocný prežitok, napr. nech masturbuje pred tebou, alebo mu to rob rukou.

AdamKrt

Alice123:

potrebujes dlhu predohru, prstovanie, masaze, dlhy oralik. Cim viac si vzrusena tym lepsie. Priemerne vraj dosahuje zena orgazmus do 20 minut. Takze si s tym nerob problem. To on ma problem, on je ten sebec. Kludne mu povedz, ze Ta nedokaze uspokojit a ze to si radsej urobis sama, ako sa ma na Tebe odbavovat. Ak nemieni urobit aj Tebe potesenie, to ma na Tebe len masturbovat ? On sa nemiluje, on na Tebe masturbuje...

Nech sa chlapec snazi. Moze pouzivat prerusovanu suloz. Pred vyvrcholenim si da prestavku. Posilnit si dolne svaly cez kegelove cviky a naucit sa to ovladat.

Raz som skusil s priatelku taku rychlovku, kde nas styk trval 10-15 minut. Ked mi povedala, ze z toho nic nemala, dokonca ze pretrpela, ze ju to bolelo, sameho ma to tak mrzelo, ze odvtedy si na to davam pozor, aby bola poriadne vzrusena a rychlovky uz nechcem. Vtedy nic nepovedala a strasne ma to mrzelo. Napravil som to vsak. Odvtedy poctivo robim masaze, dlhe predohry atd. Teraz som spokojny aj ja, ked viem, ze ona je spokojna. Neukoncim milovanie prv, ako ona nema dost a i to sa snazim natahovat, nech jej urobim este vacsie chute :)

Treba sa snazi a nie vzdat to. Mna by teda osobne poriadne stvalo, kebyze neni partnerka dobre uspokojena.

Myslim, ze Tvoj priatel bol vedeny za nos a jeho byvale sa neurobili do 5 minut, ale skor hrali orgazmus, nech to uz maju za sebou. Toto je vsak slepa ulicka, vypomsti sa to. Treba ho zdepat, nakopnut mu jeho ego, nech ho to nastartuje k lepsim vysledkom.

Ked sa Tebe nepaci milovani, nechapem potom, preco mu to trpis ? Nemilujte sa, ked sa nechce zlepsovat.

Ty mu zas na oplatku mozes dopriat castejsi oralik az do konca. Nebude mat potrebu masturbovania. Co vsak mozes urobit Ty, napr. ked mu ho spracuvas rukou, mozes mu ho poriadne stisnut. Ak mu to budes robit so silnym stisnutim, zvykne si na to a potom pri klasickom styku je to volnejsie, neurobi sa tak rychlo... Znecitlivie mu.

Tommy°Lie

OSPRAVEDŇUJEM SA za chybu ktorá nastala.. toto je môj príspevok, trošku som sa ponáhľala a takto to dopadlo...

Takže takto :

Alice123
Moja úplne ťa chápem, že ťa to trápi, lebo máš taký pocit že sex s tebou ho nedokáže uspokojiť. Je pravdou, že každý máme na masturbáciu rozdielne názory a určite nie je mojim zámerom vnucovať ti tie moje... Ak ti to však prekáža mal by to partner rešpektovať a obmedziť to.

Ale pozrime sa na vec z tvojho pohľadu. Určite si mladá, príťažlivá žena, ktorá túži okrem všetkého aj po poriadnom sexe. Mnohý konzervatívny ľudia berú sex ako niečo tabu, ale povedzme si pravdu, sex je dôležitou súčasťou vzťahu a otázkou na ktorej vzťahy často krát aj krachnú. Nechem ti priať nič zlé, ale ver mi, pokiaľ si tvoj partner neuvedomí aj tvoje potreby , vzťah ti skôr či neskôr krachne, pretože už nebudeš vládať znášať trápenie a výčitky, ktoré máš už aj teraz.

Je pochopiteľné že partner sa pri rozhovore na túto tému cíti ako urazený, a ani mu není čo vytýkať, pretože určite jeho problém narúša jeho mužské ego. Avšak život to zariadil tak že tento problém má a je na ňom že či sa ho pokúsi riešiť ( lebo sa to dá ) , alebo sa bude dokonca života ľutovať a hrať na chúďatko, ktoré musí partnerka ľutovať.

Prečítala som si všetky tvoje odpovede a vedz, že to že sa nedokážeš urobiť do 5 min. vôbec nie je chybou, alebo tvojou neschopnosťou. Nie každá žena dokáže dosiahnuť vaginálny orgazmus. Pre tvoje upokojenie ani ja som ho ešte nezažila a to nám s partnerom v posteli fakt maximálne klape. Avšak môj partner robí všetko preto, aby som bola počas styku maximálne vzrušená a do raja ma prividie orálnym sexom - klitoriálnym orgazmusom.

Ver mi moja, keď sa tvoj partner nepokúsi zmeniť situáciu, zhnusí sa ti sex s ním. Viem že to vyznelo teraz drsne,prepáč, ale počas milovania s ním, budeš myslieť len na to zlé a úplne staríš chuť.

A snáď ešte tak malý návrh... Ak to nie v sexe úplne ono, čo tak skúsiť orálny sex, pri ktorom sa dá nadherne experimenovať a myslím že úspech zaručený na obivoch stranách . Skús si prečítať moju tému ,,Kvalitný oralik,, a pouvažuj. Určite nemáš čo stratiť, ba naopak, možno sa s partnerom lepšie spoznáte, zblížite a vyriešite tým aj súčasný problém.

Alice123

Moja úplne ťa chápem, že ťa to trápi, lebo máš taký pocit že sex s tebou ho nedokáže uspokojiť. Je pravdou, že každý máme na masturbáciu rozdielne názory a určite nie je mojim zámerom vnucovať ti tie moje... Ak ti to však prekáža mal by to partner rešpektovať a obmedziť to.
Ale pozrime sa na vec z tvojho pohľadu. Určite si mladá, príťažlivá žena, ktorá túži okrem všetkého aj po poriadnom sexe. Mnohý konzervatívny ľudia berú sex ako niečo tabu, ale povedzme si pravdu, sex je dôležitou súčasťou vzťahu a otázkou na ktorej vzťahy často krát aj krachnú. Nechem ti priať nič zlé, ale ver mi, pokiaľ si tvoj partner neuvedomí aj tvoje potreby , vzťah ti skôr či neskôr krachne, pretože už nebudeš vládať znášať trápenie a výčitky, ktoré máš už aj teraz.
Je pochopiteľné že partner sa pri rozhovore na túto tému cíti ako urazený, a ani mu není čo vytýkať, pretože určite jeho problém narúša jeho mužské ego. Avšak život to zariadil tak že tento problém má a je na ňom že či sa ho pokúsi riešiť ( lebo sa to dá ) , alebo sa bude dokonca života ľutovať a hrať na chúďatko, ktoré musí partnerka ľutovať.
Prečítala som si všetky tvoje odpovede a vedz, že to že sa nedokážeš urobiť do 5 min. vôbec nie je chybou, alebo tvojou neschopnosťou. Nie každá žena dokáže dosiahnuť vaginálny orgazmus. Pre tvoje upokojenie ani ja som ho ešte nezažila a to nám s partnerom v posteli fakt maximálne klape. Avšak môj partner robí všetko preto, aby som bola počas styku maximálne vzrušená a do raja ma prividie orálnym sexom - klitoriálnym orgazmusom.
Ver mi moja, keď sa tvoj partner nepokúsi zmeniť situáciu, zhnusí sa ti sex s ním. Viem že to vyznelo teraz drsne,prepáč, ale počas milovania s ním, budeš myslieť len na to zlé a úplne staríš chuť.
A snáď ešte tak malý návrh... Ak to nie v sexe úplne ono, čo tak skúsiť orálny sex, pri ktorom sa dá nadherne experimenovať a myslím že úspech zaručený na obivoch stranách . Skús si prečítať moju tému ,,Kvalitný oralik,, a pouvažuj. Určite nemáš čo stratiť, ba naopak, možno sa s partnerom lepšie spoznáte, zblížite a vyriešite tým aj súčasný problém.

Fufulka

hmm...len sa ty netráp a najdi si takého, ktorému bude záležať, či ťa v sexe uspokojí, alebo nie, lebo ak ho to nezaujíma, tak je to obyčajný sebec honimírsky, a okrem toho, on by mal byť zahanbený, že to viac ako 5 min. nevydrží.
Hlavu hore a smerom v pred....

Alice123

Je to asi moja vina a moj problem...orgazmus pri styku.Nrviem sa urobit za tyx 5minut. Este som to nezazila. Ale pri sexe citim miesto vo vagine kde mi to robi fakt dobre,ale kym ja skusam hladam,on uz ma na tvari vyraz ze je. A minule ma to celkom nastvalo. Ja nemam sancu pri nom.To akoze som opozdena uplne ak nemam orgazmus pri sexe do 5minut???uz neviem co si mam o sebe mysliet,ved co pocuvam od kamaratok maloktora ho mala uz aj to nevedia ako nahodou sa im to podarilo...:(co robim zle potom? Proste hladam stale svoje miesta ale asi si ich budem musiet hladat nie s nim...nevidim to realne,a to ma trapi...A aj ak sa mi to samej podari,ktovie ci to bude mat zmysel s nim. Mna by to viac tesilo s nim skusat proste neviem este najst to spravne asi ktorym pocitom by som sa mala nechat uniest aby to bolo to spravne...:(

Alice123

pre Niekto:
Stym vplayvom som myslela to, ze ja som mu prednedadvnom vyjadrila ako ma snim sex bavi aj ked nie som uspokojena pri styku myslim. To som samozrejme este nebola oboznamena zjeho strany o masturbovani. A on mina to povedal ze ma vycitky ze mi neda vsetko co potrebujem a ze nevie ako predlzit nas sex. A zee uz kvoli tomustratikl aj CHUT.
tak on straca chut na sex tak an co to robi si este aj sam jasne lahsie je to urobit si sam. Ako sa trapit a hladat riesenie nad nasim spolocnym milovanim...to je moj nazor a dovod preco vo mne to jeho masturobovanie vyvolava tak zmatujuce a negativne pocity

Alice123

pre TommyLie: Vies osobne si on mysli ze spajam jeho masturbovanie s nasim milovanim a ze robim chybu. Ale ja si to spajam pretoze tak to vnimam v posteli snim potom. A osobne si zas ja myslim ze ked mu navrhnem predlzenie sulozi, znecitlivujuce gely ako hovoris,kondomy-to sme uz tiez skusali..- tak ak aj sa mu znecitlivie tak mu zmäkne ako to bolo pri gume. A nakoniec ztoho rozhovoru vyjde on ako urazeny lebo toto sa ho dotyka tato tema,taka jaho aj chapem.Ale zas na druhej strane mna sa dotyka to jeho honenie. Radsej keby miesto toho venoval myslienky nasmu sexu,a ako si povedala skusal hladat vtomto smere nieco co by nanho fungovalo...
Myslim ze komunikaciu na tuto temu si vezme tak ako som to opisala.A bude odmietat to ze si to spajam stym tak aj zareagoval vcera co sa tyka toho spojenia.
Nedokazem sa vtaktejto situacii aku mame vyrovnat s jeho potrebami asi:(
A nerozpravat sa o jeho masturbovani,to uz nikdy neurobim to bola chyba. Aj tak to mam stale v hlave.

niekto

ja som si to tak isto robil aj ked som mal babu

proste to potrebuje castejsie myslim ze zbytocne robis z komara somara

keby ze si to nerobim aj sam vydrzal by som ovela kratsie cize si myslim ze to na nas sex. zivot malo poz. vplyv

nemyslim si ze by si ho neuspokojovala

skus sa snim o tom porozpravat ...

vydrzi len 5 minut ? si predstav co by vydrzal keby ze si to nerobi